reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... przygotowania, prezenty , potrawy :-)

Faktycznie krzesełko b. fajne.
Ja torcik dla Marti zrobię sama przynajmniej spróbuję:confused2:, choć nigdy sama nie upiekłam tortu. Ciasta czasem piekę więc może i tort się uda:tak:
 
reklama
Mila wow czaderskie a chrzcionowy Oleńki CUDNY:szok:

Ja napewno sama upiekę zawsze mężowi piekę na urodziny co roku smakowo jest pyszny gorzej z przyzdobieniem muszę poćwiczyć może masę cukrową kupię i ulepię jakieś cudaki:-D

A kiedyś kiedyś zrobiłam taki mężowi
DSC00371.jpgDSC00372.jpg
 
Krzesełko super :-)
Milla piękne te torty.
Agacio bardzo fajny tort dla męża Ci wyszedł. Ja też spróbuję upiec. Zawsze z przystrajaniem (i krojeniem) mam problem :zawstydzona/y:
 
Agacio ja kiedyś sama zrobiłam masę do ozdobienia, mogę Ci polecić z pianek haribo robiłam. Wstawiłam tu foto tego tortu, ale nie wiem gdzie. Moim zdaniem ten dla męża piękny jest, mam nadzieję że docenia Twoje zdolności także i kulinarne :-).
 
Matusia napisz przepis jak znajdziesz chwilkę czasu na tą masę plis. A spróbowałby nie docenić:baffled::-D
 
Agacio zdolna jesteś. Franio na pewno też będzie miał piękny tort zrobiony przez mamusię :)
 
reklama
jolek raczej wiem ze nie kupiłabys rózowego :-p
pisałam tylko że sa też dostepne w wersji zielone bo nie wszystkie zabawki są zarówno dla dziewczynek jak i chłopców...
 
Do góry