reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... przygotowania, prezenty , potrawy :-)

bo wiecie jak byłam trochę sceptyczna do tego krzesełka. bo cóż to za atrakcja. ale teraz widze jaka to jest trafiona zabawka. Vi jedno jest pewne napewno i starszej córeczce przypadnie do gustu :-)
 
reklama
tak to krzesełko jest fajne, jak byliśmy ostatnio na roczku u mojej kuzynki córeczki to ona miała to krzesełko i Oliwierkowi tez bardzo się spodobało. Tak więc myślę, że to dobry prezent, sama sie zastanawiam nad kupnem.
 
jolek dla chłopców jest w kolorze zielonym :-)
własnie sie zastanawiam czy sie zwierzaki znudzą :-p Vi ma ogrom zwierząt (ale takie same figurki ) i się ciagle bawi...
a ten namiot .. to w sumie same piłki się wrzuca.. a miejsca zajmuje sporo...:/
a takich zabawek gdzie się wrzuca piłki mamy tez kilka ....
a czy mam miejsce :-p
dzisiaj liczyłam.. 12 dużych czarnych worków zabawek +9 wielkich typu kuchnia, rowerek , koń na biegunach lub samochodziki takie duze do jeżdżenia (jeden wielki na akumulator)
i wszystko stoi i czeka na rozpakowanie :-p hehe
ja to mam naprawdę graciarnię :-p


wybieram jednak krzesełko...
i problem nr 2 :-p zapewne goście będą pytac czwego nie mamy i co kupić Emce :-p

 
Kamila no racze różowego byśmy nie brali!! Właśnie zielony dziś oglądałam na allegro!!
 
reklama
polecam krzeselko;) Mi wsumie tak sobie sie podoba za taka cene;P No ale wazne ze Zuzia sie interesuje;) My dostalismy w spadku;)

Paulina my tez ten starszy niebieski
 
Ostatnia edycja:
Do góry