reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... przygotowania, prezenty , potrawy :-)

reklama
matusia super!
ten ostatnio najlepszy
albo jakbys dała ostatni tort a pierwszą pszcółkę :-) bo jest cała widoczna i ma słodkie serduszka ;-)
ale z tą co jest też ładnie :-)
 
A Wy coś już macie na oku? Ja tylko muszę zarezerwować już termin, bo jak będą komunie w ten weekend akurat, to każdy będzie brał tort, a taki cukiernik 20 nie upiecze, prawda? U Was też mogą być akurat komunie.
 
matusia -śliczne torty!!!!! wszystkie mi się podobają :)

aaa i dzięki za namiar na torty w wawie :) przyda się ;-)
 
matusia ja nie mam nic na oku bo piekę sama tort..
co prawda podobaja mi się takie super torty pięknie ozdopione prosto z cukierni..
ale czy robiony przez mame nie zachwyci dziecka?? :-) Vi jak zobaczyła konika na 2 urodziny to niemal padła z wrażenia... a ja.. miałam frajdę ze zrobię coś dla niej sama ! :-)dla Em napewno jakoś ozdobię i będzie super :-)
 
reklama
Do góry