reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki:-)

reklama
Patrycji wychodzą dolne piątki:tak:.Dają o sobie znać najczęściej w nocy:frown:.Brak apetytu to też pewnie ich zasługa:szok:.
 
Ostatnia edycja:
Patrysia ma dolne i górne 1,2,3 z obu stron:tak:(czyli 12 zęboli) no i kiełkują te piątki:-D.Czwórek ja dotąd brak czyli trochę nie w kolejności:eek:
 
u nas stan 11..., na wykluciu ostatnia 4 prawa dolna...., teraz musze wymyslić sposób jak "zmusic" moje dziecie do mycia ząbków - i jak siebie do tego samozdyscyplinowac .... w sensie pilnowania jej:-D:-D:-D
 
U nas czyszczeniem ząbków można to na razie tylko nazwać ale mała wciaz się uczy:-D.Rano idę do łazienki i mój ogonek sunie za mną,w czasie gdy maje swoje zęby mała tez próbuje i czasami sprawnie wychodzi jej to naśladowanie.
Kopiłam jej szczoteczki w Rosmann.W komplecie są trzy,dwie gumowe i jedna normalna.Ta na sam początek jest z okrągłą nasadka dzięki czemu dziecko nie wepchnie szczoteczki do garda.
Poniżej link ze zdjęciem szczoteczek

Rossmann Versand - 3tlg. Zahnputz-Lernset

Dodam jeszcze ze nie zawsze stosujemy pastę,ale do wyboru jest cala masa o rożnych smakach
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry