reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy rowerek biegowy

Sprawdź na misiedwa. Ja od nich zamawiałam dla syna, rowerek biegowy drewniany. Mają nieraz fajne promocje. I rzeczy z dobrych jakościowo materiałów, u nas z rowerka teraz korzysta drugi syn także jak dla mnie się sprawdził.
 
reklama
Chyba w większości sklepów z zabawkami i artykułami dla dziecka znajdziemy bez problemu rowerek biegowy, polecam poszukać online z racji niższej ceny. U nas również był i nadal jest to hit, szczególnie teraz latem :)
 
My mamy taki jak na obrazku. Firma Geuther o ile dobrze pamietam.
I u nas tez jest hitem. [emoji5]
22d34d08cc6ff50001261e58afeed63f.jpg
 
Z męzem kupiliśmy naszemu synkowi rowerek biegowy casper z lionelo. Drewniany, piękny jest. Dobrze, że już się robi coraz cieplej, w końcu pójdziemy go przetestować na świeżym powietrzu ;-)
 
Nasz synek zainteresował się tak naprawdę rowerkiem przed 3 rokiem życia wcześniej nie chciał nawet próbować. I to była miłość od pierwszego wejrzenia oczywiście :) rowerek Kinder Kraft 2way mamy z dzwonkiem materialowym koszyczkiem na rzepy i uchwytem na ramię polecam z całego serca kolejny rok jest mocno eksploatowany i tani a solidny i lekki dla dziecka ideal :)
 
reklama
Hah moja córcia też ma rowerek biegowy casper z lionelo ;-) Zawsze przed wyjściem na zewnątrz musi najpierw pokolorować tabliczkę, która jest z przodu rowerka ;-)
 
Do góry