reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwszy rowerek biegowy

Gizmowa

Fanka BB :)
Miasto
Zagłębie
Rozwiązania
0
Ja mam Puky 2+, jedyny który wielkościowy jest dobry na mojego drobnego dwulatka.
Każdy inny był za duży.

reklama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witajcie :) Co prawda moja Pchełka za 2 tygodnie skończy roczek, ale ponieważ myślę nad prezentami i w perspektywie idzie lato zastanawiam się nad pchaczem/ jeździdłem/czymś :) wybór jest przeogromny i natknęłam się m.in. na takie dziwo:
JEŹDZIK MOTOREK ROWEREK BIEGOWY DLA NAJMŁODSZYCH (4238816805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
co myślicie? Niby 12+, ale nie wiem za bardzo na co zwracać uwagę i stąd pytanie.

Czy raczej zostać przy klasycznym pchaczu-potworku a na 2 urodziny kupić elegenckiego biegowca?
Dodam, że Pchła chodzi już sama, tzn parę kroczków jak zapomni, że nie ma obok mebla :)

Martakk85

Początkująca w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Kupiłam ze dwa miesiące temu trójkołowca Little Tikes, okazał się uszkodzony. Stwierdzilismy ze drugi raz trojkolowca nie chcemy mieć, jeśli chodzi o biegowy to uważam ze minimum to 2 latka. Mój wybór padł na czterokołowca Puky Wutsch, jest od 18 m a moja Iza akurat w czerwcu kończy półtora roku. Lekki, mały ale jak na razie średnio jest nim zainteresowana. Przejedzie kawałek, raczej wjedzie w jakas trawe itd bo prosto jechac nie chce i schodzi. Na szczescie jak pisałam jest lekki i mogę go nosić za nią. Na osiedlu znajoma ma ten sam rowerek Puky, synek starszy chyba ze 2-3 miesiące i śmiga ładnie
ostatnio napisałam recenzję i opisałam moje wrazenia po trójkołowcu (mam nadzieję, że mozna tutaj dzielić się takim linkiem)
Trójkołowiec 3 w 1 Little Tikes | Iza in charge

Miasto
Warszawa, Poland
Rozwiązania
0
Moja córcia uwielbia swój rowerek, ma teraz 19 miesiecy, mamy go od 2 miesięcy, kupiliśmy używany w super stanie za 80zł, wolałam kupić za to nowy kask, dobrze dopasowany bo bezpieczeństwo najważniejsze.

Rozwiązania
0
Mój syn nigdy nie maił rowerku biegowego. Pierwszym rowerem był rowerek trójkołowy a potem kupiłem mu już zwykły rower z doczepianymi po bokach kółkami. Teraz jestem w trakcje uczenia syna jazdy bez bocznych kółek.

Rowerki dla małych dzieci - Margaretta

Ostatnia edycja:

BajkoweUbranka_pl

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U nas rowerek biegowy okazał się prawdziwym hitem i polecam każdemu aby kupił taki prezent dla swojego dziecka,szczególnie że teraz może bawić się na nim na dworze i tam spędzać czas:)

reklama

aga1993

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
U nas też biegówka to hit, niezależnie od pory roku, nawet teraz jak były roztopy to młody śmigał w tym błocie, mieszkamy na wsi więc nie mamy utwardzonej drogi ;p mimo to rowerek dał radę :) Kupiliśmy z Chicco czerwony, dla syna jest on najważniejszy bo jest w kolorze wozu strażackiego, więc co wyjście na rowerek to gasimy pożary ;) a dla mnie jest super bo jest mega lekki i zwrotny, do tego ma regulowaną kierownicę i siodełko, także co jakiś czas możemy go dostosować do wzrostu :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Kiedy pierwszy raz się umówić do ginekologa Potrzebuję porady 3
L Pierwszy poród - wyprawka do szpitala Potrzebuję porady 18
K Kiedy zaznaczyć pierwszy dzień cyklu? Staramy się 11
S Pierwszy poród vs drugi poród Ciąża, poród, połóg 52
B Pierwszy trymestr - dziwna wydzielina czy to woda? Potrzebuję porady 3
B Skurcze brzucha pierwszy trymestr Potrzebuję porady 15
Marynia88 Pierwszy raz u fryzjera... Pielęgnacja 18
A Pierwszy dzień Maluszka w domu Potrzebuję porady 0
Lens.pens Cytomegalia- nieprzebyta choroba Potrzebuję porady 31
nowamloda12 Pierwszy poród :) Potrzebuję porady 19
M Karmienie piersią a pierwszy okres Potrzebuję porady 16
SleepingBeauty Pierwszy kubek dla niemowlęcia Potrzebuję porady 9
MamaWojtusia15 Pierwszy test (chyba) pozytywny reszta negatywne Staramy się 16
C Pierwszy miesiac z Castagnusem Potrzebuję porady 3
A Łyżeczkowanie / pierwszy okres Potrzebuję porady 4
M Jaka była wasza reakcja kiedy pierwszy raz zobaczyłyście swoje dziecko? Potrzebuję porady 8
M Ile miesięcznie kosztuje dziecko przez pierwszy rok życia. Potrzebuję porady 16
JestemMamą Kiedy można wyjść na pierwszy spacer z dzieckiem? Potrzebuję porady 23
A Dolegliwości w ciąży Ciąża, poród, połóg 5
G Czy mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 25
aga6 Usg genetyczne 1 trymestru Lux med Potrzebuję porady 9
D Określenie wieku ciąży Potrzebuję porady 13
M pierwszy wózek dla dziecka Potrzebuję porady 26
M pierwszy trymestr Potrzebuję porady 4
M pierwszy trymestr Potrzebuję porady 14
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
L Szybki pierwszy poród a jak z drugim? Potrzebuję porady 17
K Przyjmę porady i dużo wsparcia - od zaraz! Młodziutkie mamy 8
K Proszę o wskazówki/ pierwszy wykres Potrzebuję porady 22
L Bardzo chuda osoba w ciąży i spadek wagi Potrzebuję porady 31
X Pierwszy cykl z testami owulacyjnymi .Pomocy Potrzebuję porady 1
M Kleik ryżowy poraz pierwszy. Potrzebuję porady 2
akino_m Odparzenie po raz pierwszy w 14tym mies Potrzebuję porady 10
C Czy to był pierwszy ruch ? Potrzebuję porady 1
G Pierwszy wyjazd z pierwszym dzieckiem. Potrzebuję porady 2
ewelinax5 Kiedy pierwszy raz zobaczyłyście na usg swojego maluszka lub pęcherzyk? Ciąża, poród, połóg 14
Z Pierwszy raz ojcem - straszliwa kłótnia, czy aż taki wpływ hormonów??? Potrzebuję porady 0
Z Pierwszy raz ojcem - straszliwa kłótnia, czy aż taki wpływ hormonów??? Potrzebuję porady 1
Z Pierwszy słoiczek - nagłe wymioty Żywienie dzieci - porady 1
Z Pierwszy słoiczek - nagłe wymioty Żywienie 1
pchelka10.05 szczepionka na pneumokoki u 4 latki ??! Pierwszy raz !! Mały alergik 4
K pierwszy wózek Plotki wózkowo - koleżeńskie 42
M Pierwszy posilek maluszkow Dzieci urodzone we wrześniu 2013 35
G Pierwszy dzien szkoły Przedszkolaki 1
All-me Pierwszy spacerek Dzieci urodzone w sierpniu 2013 6
J Pierwszy kontakt a karmienie piersią - prośba o wypełnienie krótkiej ankiety Żywienie 0
J Pierwszy kontakt mamy z noworodkiem a karmienie piersią - ankieta Karmienie piersią 0
aniakce Gra Ravensburger Tic Tac Pierwszy Zegar. Przedszkolaki 0
elusl Pierwszy spacer noworodka Porady położnej 0
ewusia34 Ubranka dla dziewczynki na pierwszy rok Ogłoszenia- Białystok 0