reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy trymestr, a infekcja intymna

frez.ja1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
4 024
Kilka dni temu zrobiłam test ciążowy. Wynik pozytywny. Wizyta i ginekologa za tydzień. Od wczoraj mam objawy infekcji grzybiczej. Wiem, że leki musi przepisać lekarz. Ale czy jest coś co mogę stosować na złagodzenie objawów przez ten tydzień?
 
reklama
Kilka dni temu zrobiłam test ciążowy. Wynik pozytywny. Wizyta i ginekologa za tydzień. Od wczoraj mam objawy infekcji grzybiczej. Wiem, że leki musi przepisać lekarz. Ale czy jest coś co mogę stosować na złagodzenie objawów przez ten tydzień?
W ciąży napewno bezpiecznie można stosować vitagyn c i lactovaginal. Może uda się przyspieszyć jakoś wizytę?
 
Ok. Dziękuję za radę, będę próbować. A czym się podmywać? Lepsza sama woda czy płyn do higieny intymnej?
Ja używałam lactacyd plus ten niebieski cała ciążę, on ma niskie ph. Można też używać mydełka z nanosrebrem. Osobiście nie jestem zwolenniczką mycia samą wodą, ale to już każda kobieta musi sama zdecydować. Dla mnie numerem jeden do chwili obecnej jest ten lactacyd plus
 
Ok. Dziękuję za radę, będę próbować. A czym się podmywać? Lepsza sama woda czy płyn do higieny intymnej?
Wdroż probiotyki jak najszybciej i to na całą ciążę. Można stosować Clotrimazol. Odstaw słodycze i cukier. + Zakwaszenie organizmu. Podmywać się najlepiej płynem do higieny (porządnym z porządnym składem) z niskim PH, żeby zakwasić środowisko. Ja robiłam nasiadówki z rumianku i kory dębu, też prawie całą ciążę, pomaga na pęcherz. Jeśli musisz nosić wkładki, dobrze zainwestować trochę w takie porządne, bez chloru.
 
Kilka dni temu zrobiłam test ciążowy. Wynik pozytywny. Wizyta i ginekologa za tydzień. Od wczoraj mam objawy infekcji grzybiczej. Wiem, że leki musi przepisać lekarz. Ale czy jest coś co mogę stosować na złagodzenie objawów przez ten tydzień?
Clotrimazolum maść
 
reklama
Do góry