reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy uśmiech

reklama
moja mała też szybko się uśmiechnęła miała.4miesiace zresztą i tak jej ząbki wyszły więc ten uśmiech towarzyszył z.ząbkami:-)na raz dwie jedyneczki dolne jak lecieliśmy do Polski to już do wszystkich się uśmiechała.taka mała cyganicha.teraz jak wstaje to od razu jak nas zobaczy to od ucha do ucha i jeszcze tymi wielkimi oczami pokazuje jaka szczęśliwa jest, po kąpieli u nas nie za bardzo jest uśmiech bo krejzolka nie lubi się ubierać:-Dale to super uczucie.fajnie patrzeć jak się uśmiecha, krzyczy na mnie(dosłownie)jak jej coś nie pasuje, jak sobie "chodzi"po podłodze.....i wiele innych rzeczy
 
Ostatnia edycja:
Anulka uśmiecha się odkąd pamiętam:-). Wystarczy, że zbliżymy się do łóżeczka to od razu uśmiech na buzi, uśmiecha się w kąpieli, zanim ja wykapiemy, jak zmieniamy jej pieluchę no i oczywiście, jak sobie podje. Od 17 grudnia śmieje się w głos:-):-):-)
 
Anulka uśmiecha się odkąd pamiętam:-). Wystarczy, że zbliżymy się do łóżeczka to od razu uśmiech na buzi, uśmiecha się w kąpieli, zanim ja wykapiemy, jak zmieniamy jej pieluchę no i oczywiście, jak sobie podje. Od 17 grudnia śmieje się w głos:-):-):-)
to masz dobrze:-)moja od 17 to jeden wielki kaprys:-Dtrze oczy krzyczy, dopiero o 20 jak się ją rozbierze do kąpieli to uśmiech i w wannie też ale po kąpieli pokazuje fochy aż do momentu gdy zaśnie:-D
 
pierwszy usmiech taki świadomy Amelki był w grudniu 21 miała nie całe 2 miesiące a od konca stycznie śmieje się w głos i to coraz to lepiej, czasami jak mężowi uda sie ją rozśmieszyć to aż my pękamy ze śmiechu :-) i oczywiscie nagrywamy takie hihotki na pamiatke, słodkie takie to :-D
 
Mój Paweł bardzo lubi się kąpać. Jak zbliża się pora kąpieli to robi się marudny, ale jak tylko poczuje wodę to wszystko mu mija i staje się radosny:-):-)
Ostatnio zaczął strasznie chlapać- sprawia mu to wielką frajdę:-D:-D

Też śmieje się na głos:-) Ostatnio ogólnie ma bardzo dobry humor...aż dziwne bo niestety jest chory. Zaraził się od męża (mąż miał zapalenie gardła), a mały przez tą infekcję ma zwężone oskrzela i musimy mu robić cztery razy dziennie inhalację. Ale dobry humor go na szczęście mimo choroby nie opuszcza więc mam nadzieję, że wszystko zmierza w dobrym kierunku;-)
 
Marcelek sie pare razy usmiechnął jak spał ale tak żeby do mnie sie uśmiechał to jeszcze nie
 
reklama
Do góry