reklama

Pierwszy uśmiech

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez scruffy, 27 Kwiecień 2007.

1. scruffy

scruffy Mamula Zbulula

Kiedy wasze dziecko po raz pierwszy sie usmiechnęło na wasz widok, bo mój synuś już się smieje i to dosłownie pełną gębą.:-D

2. Joasiek

Joasiek Mamy lutowe'07 Fan(ka)

Moja Milenka po raz pierwszy świadomie odpowiedziała szerokim uśmiechem na mój uśmiech w wieku 6,5 tygodnia :-D

3. reklama
  4. tomasz1980

tomasz1980 Młody tata :-)

Nasz Filip mając 3,5 tygodnia (w zeszłym tygodniu) uśmiechał się przez ok 30 sekund i wydawał z siebie takie dźwięki, które można by odebrać jak chęć powiedzenia czegoś :). A najwspanialsze jest to, że mamy to nagrane na kamerce:cool2:, będzie co wspominać:

5. Mama-Agnieszka

Mama-Agnieszka Fanka BB :)

A ja nie pamiętam:-( :-(

6. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

moja jak miala 3 miesiace swiadomie sie usmiechala...wczesniej sie usmiechala bo tak jej sie usteczka ukladaly...

7. MamaAntosia

MamaAntosia Antosiowo-Alutkowa :)

Mój Antoś uśmiechał się już od urodzenia, ale nie sądzę, by był to świadomy uśmiech. Pediatra powiedział, że w tym wieku są to mimowolne skurcze mięśni twarzy. A świadomie na mój widok uśmiechnął się ok 2,5 miesiąca. Teraz śmieje się na głos i piszczy, że bębenki pękają :-D

8. p4tRyCj4aa

p4tRyCj4aa Początkująca w BB

Mój Oskar jak miał 5 tygodni to poraz pierwszy sie uśmiechnął, teraz ma 9 i usmiecha sie całą buzia, że aż mu dziąsełka nieraz widać :-D

9. rapunzel

rapunzel czyli roszpunka

mój synuś miał niecałe półtora miesiąca, kiedy się zaczął świadomie usmiechać, teraz czekam na głośny śmiech, bo na razie to rózne przypadkowe dźwięki raczej wydawane w chwilach dobrego nastroju

10. reklama
  11. Viktoria_Seres

Viktoria_Seres Fanka BB :)

Mój Pawełek także już od urodzenia czasami robił minkę jakby się uśmiechał. Jednak pierwszy raz tak prawdziwie to uśmiechnął się mając 5 tygodni i 4 dni (dokładnie pamiętam ten moment:-D). Pamiętam, że byłam zła bo uśmiechnął się do męża a nie do mnie:-(. Na szczęście kilka godzin później uśmiechnął się już u mnie na rączkach:-). No i od tamtego czasy już coraz częściej sprzedaje nam uśmiechy:-).

Wczoraj skończył siedem tygodni i jest już bardzo kontaktowy:-D:-D. Lubi mówić po swojemu do nas i jest bardzo szczęśliwy jeśli mu odpowiadamy na jego gaworzenie:-D:-D.
    Z początku jak zaczynał coś "mówić" to były to jakieś krótkie dźwięki, ale różniły się od jakiś jęków. Zawsze patrzał na nas i to była forma zaczepiania. Teraz to już rozgadał się na całego. Ma już duży zasób swoich "słów" i ciągle go poszerza:)

Ostatnia edycja: 22 Grudzień 2009
  12. fresh83

fresh83 Fanka BB :)

Moj synek pierwszy raz swiadomie usmiechnal sie majac 4 tyg. teraz ma 20 tyg i udaje mu sie smiac na glos jednak nie czesto mu to wychodzi. Najczasciej po kapieli, ale ile musze sie przy tym naprodukowac.......ale oplaca sie!!!

Poleć forum