reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy ząbek:)

reklama
To może być to ...
Antybiotyki w dużych dawkach fatalnie wpływają na zęby. Ja w dzieciństwie łyknęłam ich sporą ilość z powodu nawracających angin i niestety nie mam tak silnych i białych zębów jak moje mniej chorujące rodzeństwo :crazy:
 
ano i ja nie mam ... mam wręcz wstrętne kikuty, w kolorze, którego brak wśród bieli, a nawet odcieni ecru... :eek:

do tego niemal każdy jest już leczony kanałowo i ostatnio poważnie zaczynam omawiać z Piotrkiem perspektywę mojego bycia gołodziąsłą... co by zrobił, gdyby mu się taka żona napatoliła :eek:

Piotrek twierdzi, że jako bezzębną trzydziestkę też mnie będzie kochał... :szok::-D
 
Joanko masz męża z dużym poczuciem humoru:-D i widać, że Ty się dla niego liczysz, a nie twoje zęby:tak:
Mój to by mi implanty postawił, gdyby go było stać. Zatem z tym wyrywaniem muszę poczekać aż się mój mężuś fortuny dorobi:-D.
Na szczęście moje kikuty jakoś się tzymają. Już od dwóch lat nie trzeba było borować:tak:. Niestety chyba w każdym zębie mam plombe;-). A to, że takie są słabe, to niestety wina antybiotyków.
 
eh, zęby... na mnie dentysta sadysta łypie:tak: Muszę się wybrać ale boje się, bo wiem ,że wyrywanie mnie czeka:-(. Słabe te moje ząbki i białe też nie są. No i jak do tej pory komplet:tak:

U Kamuliny brak piatek i 3 trójek. Bezobjawowo niestety nie wychodza i wiele bym dała, żeby miała juz wszystkie:tak:

Może nasze dzieci będą miały lepsze zęby od nas:-)
 
ach, żeby było mnie stać na implanty... już dawno bym je miała, chociaż podobno jest ryzyko, że się nie przyjmą... chyba bym sepuku wtedy popełniła, albo w ramach pokuty chodziłądo końca życia bez sztucznej szczęki... i jak najczęśćiej się uśmiechała :szok::laugh2:
 
Mój teść ma implanty. W czasie ostatniej wizyty demonstrował mi swoją klawiaturę :szok:, a ja z grzeczności i innych względów ;-), musiałam okazywać, co najmniej ...zainteresowanie :eek:...:-D

Monia, mój dentysta, też sadysta ( chirurg szczękowy), ale mimo wszystko świetny profesjonalista...plomby trzymają się :biggrin2:
 
Wykrylam wczoraj u Mai przyczyne rzekomego zatrucia, o ktorym wspominalam jakis czas temu...
To lewa dolna piatka;-)
Jakos nie skojarzylam brzydkich kup i tego ze byla lekko rozpalona z zebem:eek::zawstydzona/y:
Na 90% jestem juz pewna, ze to wlasnie o to chodzilo;-):-D

Czyli jeszcze trzy, piatki przed nami:tak:
 
reklama
Do góry