reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piewsze Urodzinki

U nas kameralnie. 17tego uczcimy we trójkę. Może przyjdzie koleżanka ze swoim synkiem. A z rodzinką to w święta. Każde mieszka w innym mieście i trudno tak w środku tygodnia coś zrobić. Menu typowo świąteczne.
Myślicie, że jak zamówię tort w cukierni to będę go mogła dać skosztować Filipowi? Bo ja pieczenia takiego ciasta się nie podejmę :no::no:
 
reklama
Asia myślę że spokojnie Filipek będzie mógł spróbować biszkopta ze śmietaną. Nic mu się raczej nie stanie jak skubnie troszkę od mamy z talerza... :tak::-D


U nas też skromna imprezka dla najbliższych... :tak:Muszę pomyśleć co i jak... ;-)
 
Jutrzenka no co prawda mój D ma tylko siostrę(+mąż i dwójka maluchów) a ja dwie i to na razie bezdzietne ;-) a to i tak sporo razem z rodzicami naszymi na maleńki pokój... :baffled:
 
Jutrzenko Droga Ty nam nie świruj z imprezką 13 grudnia, bo wtedy spotkanie grudnióweczek jest ;-):-p Bardzo Cię proszę przełóż termin imprezy, bo będziemy zmuszone całą brygadą się do Mińska przejechać ;-)
 
Kasia Ty Jutrzenki nie strasz najazdem na Mińsk:-D:-D:-D bo myślę że jej się ten pomysł spodoba. :tak::tak::tak:Po prostu jak się Jutrzenka nie stawisz to Ci zablokujemy bb :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Świetny temacik i świetny pomysł-gratuluję:tak::tak::tak:
my też szykujemy się na takie świetowanie tylko że urodzinki Kubusia są 11-ego grudnia.a to w tygodniu wiec imprezkę robimy 13-ego!!!! będzie rodzinka dziadkowie chrzestni i kilka berbeciów:-D co do menu -to nie mam pojęcia co naszykowac?
chcemy jakoś udekorować pokój balonikami:-) żeby było wesolutko -Kubuś lubi kolorowe balony przygląda im się i robi ziiii wskazując na nie palcem:tak::-D
 
reklama
u nas imprezka podwójna bo roczek Pabla z 8 urodzinami Damianka a bedziemy robic 20 grudnia. szczegółow jeszcze nie znam ale pewnie bedzie najblizsza rodzinka.:tak:
 
Do góry