reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piewsze Urodzinki

A u mnie 25 grudnia urodzinki bedą trzyosobowe:-D hehe. Darusia ja i Rafał.. bedziemy wtedy w Rabce, bo wyjeżdżamy na święta w trójeczke i wracamy dopiero 27, no i myśle że przed Sylwestrem zrobie jeszcze Solenizantce jakieś urodzinki w domu, z rodzinką, ale co i jak to jeszcze niewiem:baffled:

dziewczyny głupia sprawa, bo ja jak wiecie nie w temacie...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: jakie spotkanie Grudniówek...?:confused::szok: Kiedy gdzie i jak...? I dlaczego bezemnie...?!!!:wściekła/y:;-)
Nie no poważnie spotykacie sie wszystkie gdzieś??
 
reklama
Agatko spotykamy się 13 grudnia w Hula Kula w Warszawie, pakuj Darusię i Rafał w samochód i przyjeżdżajcie :-) A tak w ogóle to 7 grudnia ląduję w Krakowie, bo mi loty do Warszawy zlikwidowali, z Krakowa też będę odlatywać 28 grudnia, ale nie wiem jakie ta moja rodzinka ma plany wobec nas. Obawiam się, że szybko będą chcieli do domu wracać, a z powrotem będą zwlekali z wyjazdem na lotnisko;-)
 
No Kasia, to może spotkanie w Krakowie się uda ...:tak:
Ataata to widzę, że się Wam wspaniałe Święta szykują!!! I tego Wam życzę :):):)

A nasze urodzinki jak wiecie wypadają w Wigilię, ale imprezka będzie w pierwszy dzień Świąt, raczej u nas i też najbliższa rodzina ... chrzestni, dziadkowie ... u nas też ciasno więc nie poszalejemy, ale musi być SUPER!!! Już ja o to zadbam!!!:-)
 
Och a ja już się nie moge doczekac naszej imprezki urodzinowej:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Będzie rybka po grecku, leczo, mozarella mhmmmmmm aż mi ślinka leci.

Edit :
aaaaa jeszcze pieczarki z serem będą:-D:-D:-D
 
Oj bibka się udała :-) Oliś jako przykładny solenizant bawił się z wszystkimi do samego końca imprezy, czyli do godziny 3 :-) Bałam się trochę, że jak zobaczy takie tłumy to się będzie wydzierał, ale na szczęście humor mu dopisywał :tak: Raz tylko zapłakał jak śpiewaliśmy chłopakom "Sto lat", no cóż nasz śpiew nie przypadł mu do gustu :-pKochane dziecię nawet same się tortem poczęstowało, trzymałam go na rękach i wzięłam kawałek tortu, więc mój ancymonek wsadził sobie rączkę w ten tort i zaczął ją wylizywać :-D:-D:-D A jaka rozpacz była jak mu chciałam chusteczką rękę wytrzeć ;-)
Jutro powstawiam jakieś fotki,generalnie my mamy ich niewiele, ale muszę kolegę zmolestować, bo on robił za nadwornego fotografa.
 
Weroniczka, ten sernik robila moja ciocia jak jeszcze dzieckiem bylam i wiem ze pyszny, a w dodatku latwo sie porcjuje...
A jako ciasto urodzinowe mozna na kolorowo ozdobic, bo do polewy latwo sie klei np. kolorowa posypka:) Przy czym ja polecam zeby polewe zrobic samemu, a nie np ze stopionej czekolady, bo sie za twarda w chlodzie robi i utrudnia krojenie.
Moze tez zrobie ten serniczek jako dodatkowe ciacho na urodzinki, a jak nie to na swieta, bo szybkie i latwe jest, a wlasnie czegos takiego szukam:tak:

Jak macie jeszcze przepisy na latwe i szybkie pysznosci na imprezke, to podawajcie dziewczyny! (niekoniecznie na slodkosci:)) w tym urodzinowo-swiateczno-sylwestrowym okresie na pewno sie przyda:D
 
reklama
Napiszę co u nas było, generalnie nam się wydawało, że niewiele tego, ale sporo jeszcze zostało:
1. Tort czekoladowy
2. Sałatka z porów
3. Sałatka z jajek
4. Jajka w majonezie
5. Bigos
6. Kanapki
7. Paluszki i chipsy
8. 4 flaszki i zgrzewka piwa ;-) Flaszki poszły wszystkie, akurat w tym przypadku nic się nie zmarnowało ;-):-p
 
Do góry