reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piwko, winko :)

Dzień dobry ;D
Właśnie (dopiero) otworzyłam oko ;) To chyba po tym gingersiku wczorajszym, a nawet całego nie wypiłam ;)

Pozdrawiam ;)
 
reklama
Oj dziewczynki, chyba kupie sobie dzisiaj jakiegos gingersika albo wlasnie winko :) Bo smakow nabralam :)
 
:-[ :-[ :-[ ja tez kupuję GINGERSA a nawet dwa.... Wszystko mi dziś wisi.....moje drugie maleństwo też nie bedzie miało domu!!!! :-[
 
Frutisku, Wasz dzidzius bedzie mial Was - wspanialych, kochajacych rodzicow i to sie liczy najbardziej! A gingersa wypije z Toba na zdrowko :)
 
skoro tak piszecie to piwku i winku to sie skusze...od czasu do czasu mam ochote na gingersa, ale myslalam ze nie moge i nie pilam, albo kupie sobie winko i od czasu do czasu troche posacze ;D
 
A ja wlasnie wypilam redsika... Ehh, a zaraz spac...

Frutisek, na poczatek Twoja dzidzia bedzie miala wspanialych rodzicow, a kacik swoj znajdziecie w swoim czasie, poczekajcie jeszcze troszke...
 
frutisku cholera no szkoda ze tak sie narazie ulozylo , ale nie mozna sie zalamywac , karoo ma racje najwazniejsze zeby malenstwo mialo was i cieplo , reszta sama przyjdzie ;) wierze w was

a co do piwka , w wtorek bylam na wypadzie z kolezankami w miescie i nie moglam sie oprzec , wypilam male piwko z sokiem i mi smakowalo ( choc ostatnio jak probowalam to niby bylo ble ) , poprostu niebo w gebie ;D potem mialam wyrzuty sumienia ::)
 
A ja codziennie mam ochote na piwko albo winko, ale jeszcze nie kupilam :)
Pewnie jutro albo pojutrze cos wypije (oczywiscie w ilosciach "ciazowych", hehe), bo Moj wraca z Irlandii.
 
reklama
Wypilam sobie przedwczoraj popoludniu pol szklanki gingersa, a wieczorem kieliszek czerwonego wina polwytrawnego i spalam jak susel :) , bo juz po polowie tego gingersa czulam sie lekko wstawiona ;)
 
Do góry