reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

Moja cora chodzi sobie dookola lozeczka :)

Zauwazyla niedawno w kojcu gdzie sie wlacza wibre i muzyczke i teraz non stop stoi kolo tego i wlacza i wylacza ;) i taka ma radoche, ze hej hihi ;)

Tak zapierdziela na kolanach po calym domu, ze ma juz dwa siniaki ::) ::) ::)
Chyba ma cialko po mamysi :p
Bo ja sie lekko stukne pukne i juz sinior ;)

heheh idzie pomalu na czworakach, a jak jej powiem zaraz cie zlape to ona od razu przyspiesza (probuje uciec) i sie smieje i krzyczy w nieboglosy :D :D :D
Bardzo fajnie i smisznie to wyglada :)

No i oczywiscie chodzi juz sama po calym domu ;D z pokojow do pokojow do kuchni, a ostatnio nawet do lazienki zawedrowala ;D
 
reklama
rozwijają się nam te kochane dzieciaki szybko ;D ;D

Marcel tak szybko sie przemieszcza ,że nie nadażąm za nim ::)
chwila mojej nie uwagi a Marcel zrzuciłby na siebie gorące żelazko, ależ jestem głupia :mad:
złapałam żelazko w locie poparzyłam ręke , dobrze ,że lewą ::) ::) :(

tęsknie za czasami gdy mogłam dziecko swe polożyć na łózku, przewijaku lub do łózeczka
babcia jak zobaczyła co Marcel wyczynia powiedziała, on lada dzień zacznie sam chodzic

a ostatnio Marcel ma jeden cel :pokój Igora i dorwać się do lego ;D ::) :p
 
fajnie wasze dzieciaczki już poczynają a moja córka to raczej leń ;D
ciagle próbuje ją nauczyc brawo i nic ::) ::) hihj tylko sie cieezy jak ja bije ale sam nie ma zamiaru mamusi brawami obdarowac
 
Gratulacje Nowych Umiejetnosci Dla Naszych Zuchow
U Antka niestety nici z raczkowania, chodzi i biega za raczki trzymany.
Juz czasami mam dosc... ;D
Stoi kolo stolu,z siadu przekreci sie na raczka,ale wtedy rozklada sie na placka.
A jak lezy na brzuchu to jest bezbronny ::) i nic juz z soba nie zrobi ;D


jak leci muzyka to tanczy, potrafi krecic glowa "nie nie" i powie "tak".
I jak zobaczy nowosc to robi taki smieszny dziubek i powie cos na ksztalt "wow" ;D
 
Pariska od wczoraj pokazuje papa ;D
i ostatnio zauważyłam, że złąpaliśmy z nią większy kontakt, chyba się już coraz lepiej rozumiemy 8)
 
MOja myszka podobnie jak Antek nie ma zamiaru raczkowac ale chodzic to ona juz chce za raczki idzie jej swietnie z chodzikiem równiez , pozatym ama stoi przy krzesełkach i tapczanikach, sama z nich schodzi ładnie , do tego jak spiewam kosi kosi łapiki to zaczyna klasakac ;D
 
Dzisiaj pierwszy raz poranna kaszka była podawana na nowym krzesełku i było rewelacyjnie dopóki Hania nie zorientowała się,że skończyła się jej ulubiona śniadaniowa zabawa...czyli...kopnąć mame w miskę z kaszą. I był protest :p. Wielki chrupek załagodził sprawę :)
Martusiu te wielki chrupy zobaczyłam pierwszy raz u twojej Sandrusi . W Poznaniu nie mogliśmy ich dostać i w końcu Jacko kupił je w Szczecinie. Są super !!!
 
a Maks ostatnio nauczył się bić Fredzika:p zabiera mu gumowe zabawki, a potem go nimi leje:)
no i lubi wyłączać komputer albo chociaż resetować jak się lampka świeci

i robi papa, tak, nie, i jak mu mówię żeby się przytulił to przychodzi i mnie ukochuje:)


a dziś rano wstał, łaził po łóżku i robił nie, potem skumałam żę on pokazywał że taty nie ma:)

ale mimo wszystko chyba się cieszę że on jeszcze za dużo nie gada:p
 
reklama
kinek pisze:
Dzisiaj pierwszy raz poranna kaszka była podawana na nowym krzesełku i było rewelacyjnie dopóki Hania nie zorientowała się,że skończyła  się jej ulubiona śniadaniowa zabawa...czyli...kopnąć mame w miskę z kaszą. I był protest  :p. Wielki chrupek załagodził sprawę  :)
Martusiu te wielki chrupy zobaczyłam pierwszy raz u  twojej Sandrusi . W Poznaniu nie mogliśmy ich dostać i w końcu Jacko kupił je w Szczecinie. Są super !!!

Kinus no super sa :D :D u mnie tez tylko w jednym sklepie mozna je kupic i zawsze robie zapas na pare paczek ;D
Te male zle sie w raczce trzyma. I Sandrunia zawsze paluszki zjadala razem z chrupkiem ;)

Sandra juz od dawna robi papa jak ktos wychodzi albo jak ona chce juz isc :D
My tez mamy juz lepszy kontakt widac, ze rozumie co do niej mowie. A niekiedy to nawet na zlosc robi :p
 
Do góry