reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

reklama
izis nie rozwinela tematu :(
a tak a propo zabaw. Obawiam sie,ze moj Antek bedzie w przyszosci albo kaskaderem albo akrobata.
On wprost uwielbia "samolociki", podrzucanie pod sam sufit z taka szybkoscia ze juz ja sie sama boje i kreci mi sie we lbie. A on dopiero wtedy brechta sie na glos!!!!
A powiem wam ze smiech to on ma ;D ;D
 
wiesz co anineczka ostrożnie z tym podrzucaniem. są różne teorie, ale jedna z nich mówi, że dzieci do 1 roku lepiej nie podrzucać i nie potrząsać za mocno, bo powoduje to mikrowstrząsy szkodliwe dla mózgu malucha. oczywiście mówię na wyrost, bo wierzę, że nie podrzucasz go dosłownie "pod sufit" ;D
 
beatka pisze:
wiesz co anineczka ostrożnie z tym podrzucaniem. są różne teorie, ale jedna z nich mówi, że dzieci do 1 roku lepiej nie podrzucać i nie potrząsać za mocno, bo powoduje to mikrowstrząsy szkodliwe dla mózgu malucha. oczywiście mówię na wyrost, bo wierzę, że nie podrzucasz go dosłownie "pod sufit"  ;D
Nie no do sufitu jeszcze z 1,5 metra ma ;D
Ale wiesz co, moze przystopuje z ta zabawa. Moze za wczesnie na takie wyczyny?!
Najgorsze jest to ze on wogole sie nie chce edukowac!!!!
Ma ta mate edukacyjna gdzies!!!!
Grzechotki szybko mu sie nudza.
Uwielbia tv,kompa,samoloty,podrzucanka i juz pierdzioszki go powoli zaczynaja nudzic...chyba kupie mu motor ;D ;D ;D
 
anineczka spoko, jeszcze wróci do grzechotek a ja ostatnio jak robię Łukaszkowi pierdzioszki to patrzy na mnie dosłownie jak na idiotke ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Mój Kubuś sam sobie robi pierdzioszki - to znaczy puszcza bąki po czym rozgląda się zdziwiony, co się dzieje i po chwili zaczyna rechotac. Oprócz tego lubi oglądac z nami filmy na dvd, potrafi byc grzeczny przez cały film. I lubi jak mamusia śpiewa "agugugugugugu" łaskotając go jednocześnie koło pępka. No i jak każdy facet cieszy się jak leży z jajkami na wierzchu :D
 
Do góry