reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

Pawełku ogromne gratulacje. Magda ja myslę że Pawełek niedługo dogoni nasze dzieciaczki. WEytrwałości kochana. No i super wieści od neurologa. Oby tak dalej. Trzymajcie się. Wysyłamy pozytywne fluidki do Pawełka i Ciebie
 
reklama
Madga super, że Pawełek zdobywa nowe umiejętności :D Diagnoza neurologa bardzo optymistyczna, więc wszystko na dobrej drodze i Pawełek nie długo dogoni wrześniowe maluszki :D
Pawełek już korzysta z nocniczka no no :D
Robert swoją szczoteczkę gryzie, ale przynajmniej wie że do ząbków :laugh:
 
Hania pozwala sobie wymyć tylko dolne ząbki. Jak próbuję dobrać się do górnych to z dezaprobatą kręci główką i krzyczy : nie, nie, nie!!! Zjada pastę ze szczoteczki. Boję się, że jeżeli nie da się z nią szybciej dogadać, to będzie szczerbata . Chciałabym oszczędzić jej w przyszłości nieprzyjemnych wizyt u dentysty..
A'propos w czasie wakacjii zrobiłam kapitalny remont mojej klawiatury i wymieniłam wszystkie stare plomby. Było tego troszkę ::)..niektóre pewnie jeszcze podstawówke pamietały.Cieszę się, bo teraz wszystkie ząbki są ładne , wypełnienia w jedny kolorze i mam nadzieję że starczą mi na długo ;D
 
Najlepszym placem zabaw dla Maćka jest stojak z płytami... a że mamy takie 3 to ma jak w raju, a ja się wkurzam bo 200 razy dziennie muszę te płyty spowrotem układać.

Lubi jeszcze wyciągać kartę z dekodera u dziadków:wściekła/y:
 
Przyszla i na mnie kolej do pochwalenia sie moim CUDEM-Jula juz staje, a wczoraj nawet przeszla wzdluz sofy. Kurcze ale sie ciesze :tak: :tak: :tak: Poza tym juz w niedziele lecimy do Polski i zobaczy ja "prawdziwy specjalista" ortopeda -czekamy tylko na dobre wiadomosci:-)
 
reklama
szukałam i szukałam pojazdu dla Rozalki, ale Pauli, mój przyjaciel mnie wyręczył i wręczył taki oto pojazd Rozi z okazji roczku.
po kilku dniach testów stierdzam, że jest super. nie wywraca się(co było notoryczne kiedy Rozi siedziała na jakimkolwiek innym), dzięki Bogu ma cichy klakson:-), więc nie jest to urządzenie doprowadzające do furii! polecam. wydawało mi się, że jest za duży dla niej, ale radzi sobie rewelacyjnie.

1303_347.jpg
 
Do góry