)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Płacz wg jednego schematu

reklama

Gata92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moja ostatnio wietrzyla tyłek kupki zawsze są z rana a tu niespodziankę miałam na podłodze

DarkAsterR

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Moja ostatnio wietrzyla tyłek kupki zawsze są z rana a tu niespodziankę miałam na podłodze
A to my tez. Kilka tygodni temu. Na szczęście na kafelkach w łazience. Była na tyle zawstydzona, ze urwała strzępek papieru toaletowego i położyła na kupie. :D

Gata92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A to my tez. Kilka tygodni temu. Na szczęście na kafelkach w łazience. Była na tyle zawstydzona, ze urwała strzępek papieru toaletowego i położyła na kupie. :D
U nas tez na kafle miała to gdzieś nawet się nie zorientowała bardziej zainteresowany był pies musiałam ich zamknąć w pokoju razem bo tak posprzatac bym nie dała rady

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Hahaha! Psy potrafią niezłe namieszać.
Moja suka świadomie wyciągała raczkujące już dziecię do kuchni do szafki, w której były jej przysmaki. Dwa razy mi ja tak wyprowadziła zanim się zorientowałam. :D
A ta mała tylko chciała pójść za pieskiem do kuchni.

Gata92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nie mój pies to raczej aż tak genialny nie jest za to mała często chce jego jedzenie zjeść. U nas dzien strasznego płaczu ale to nie humory dostała takiego odparzenia ze szok płakała przy dolaniu wiec na IP myślałam ze pęcherz a to żeby są winowajca tak się biedulka dzisiaj męczyła płacz masakryczny ☹

Gata92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dajesz jej coś na to? Np Calpol?
No właśnie nie zorientowałam się, ze to mogą być zeby , a miała i gorączkę w sobotę, odparzenie tez ostatnio ☹ miała ostatnio szczepienie i myślałam, ze od tego... Tak to na żeby pomaga jej dentinox. Na tyłek lekarz kazał Tormentalum, bo strasznie to wyglądało z każdym pampersem gorzej. No i na zatrzymanie tej wodnej kupki Hidrasec. Dlatego autorko nie martw się humorki mina, a przyjdą inne jak np ząbkowanie . Ale co by się działo to te piękne uśmiechy wszystko wynagrodzą

reklama

DarkAsterR

Rozwiązania
2
No teraz to musisz słuchać lekarza. Odparzenia są paskudne ale z czasem się goja. Mojej tez się tyłeczek odparzy kilka razy ale przeszło jej. Tylko serce pęka jak małe cierpi...

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry