reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płacz wg jednego schematu

reklama
A to my tez. Kilka tygodni temu. Na szczęście na kafelkach w łazience. Była na tyle zawstydzona, ze urwała strzępek papieru toaletowego i położyła na kupie. :D

U nas tez na kafle [emoji4] miała to gdzieś nawet się nie zorientowała bardziej zainteresowany był pies musiałam ich zamknąć w pokoju razem bo tak posprzatac bym nie dała rady
 
Hahaha! Psy potrafią niezłe namieszać.
Moja suka świadomie wyciągała raczkujące już dziecię do kuchni do szafki, w której były jej przysmaki. Dwa razy mi ja tak wyprowadziła zanim się zorientowałam. :D
A ta mała tylko chciała pójść za pieskiem do kuchni.
 
Nie mój pies to raczej aż tak genialny nie jest za to mała często chce jego jedzenie zjeść. U nas dzien strasznego płaczu ale to nie humory dostała takiego odparzenia ze szok płakała przy dolaniu wiec na IP myślałam ze pęcherz a to żeby są winowajca tak się biedulka dzisiaj męczyła płacz masakryczny ☹️
 
Dajesz jej coś na to? Np Calpol?

No właśnie nie zorientowałam się, ze to mogą być zeby , a miała i gorączkę w sobotę, odparzenie tez ostatnio ☹️ miała ostatnio szczepienie i myślałam, ze od tego... Tak to na żeby pomaga jej dentinox. Na tyłek lekarz kazał Tormentalum, bo strasznie to wyglądało z każdym pampersem gorzej. No i na zatrzymanie tej wodnej kupki Hidrasec. Dlatego autorko nie martw się humorki mina, a przyjdą inne jak np ząbkowanie [emoji6]. Ale co by się działo to te piękne uśmiechy wszystko wynagrodzą [emoji4]
 
reklama
No teraz to musisz słuchać lekarza. Odparzenia są paskudne ale z czasem się goja. Mojej tez się tyłeczek odparzy kilka razy ale przeszło jej. Tylko serce pęka jak małe cierpi...
 
Do góry