reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płaczliwe niemowlę

reklama
Piersia nie przekarmi. A dziecko może ulegać i rok niestety. Brzuszek dojrzewa długo, pól roku co najmniej. Jeszcze mi na myśl przyszła laktoza, a właściwie jej nietolerancja, jesli czesto a krotko kp to może byc to. Sprawdzaliscie?
 
Podawalismy delicol, ale tez nie bylo efektu. Bylismy w poradni laktacyjnej. Tam nam doradzono zeby nie zmieniac szybko piersi w trakcie karmienia. Zeby dziecko nie wypijalo tylko tego pierwszego mleka, slodkiego. I jak ja na karmie i mam problem z uspokojeniem to staram sie jedna piers tylko podawac.
 
Slyszalam o tym, xe piersia sie nie przekarmi, ale moj mi przytyl w tydzien pol kg na samej piersi i majac 3tyg wazy juz 5,1kg a urodzil sie to wazyl 4,3 wiec prawie przytyl kg na miesiac nawet nie w miesiac. I ewidentnie akurat po moim widzialam, ze ulewa, bo jest przejedzony, bo dzisiaj je mniej bardziej regularnie i nie ulewa praktycznie wgl. Raz mu sie ulalo więcej, a tak to nic.
 
Slyszalam o tym, xe piersia sie nie przekarmi, ale moj mi przytyl w tydzien pol kg na samej piersi i majac 3tyg wazy juz 5,1kg a urodzil sie to wazyl 4,3 wiec prawie przytyl kg na miesiac nawet nie w miesiac. I ewidentnie akurat po moim widzialam, ze ulewa, bo jest przejedzony, bo dzisiaj je mniej bardziej regularnie i nie ulewa praktycznie wgl. Raz mu sie ulalo więcej, a tak to nic.
Mój z podobną wagą startowa mając 5 tyg miał już 7kg. Też ulewal. Ale to akurat było fizjologiczne. Jeśli kwestia refluksu i dyskomfortu z tym zwiazanego wykluczona to szukalabym innej przyczyny.
 
Mój z podobną wagą startowa mając 5 tyg miał już 7kg. Też ulewal. Ale to akurat było fizjologiczne. Jeśli kwestia refluksu i dyskomfortu z tym zwiazanego wykluczona to szukalabym innej przyczyny.
Mial usg brzuszka robione i wykluczyli sprawy zwiazane z zoladkiem i jelitkami. Myślałam, ze przez to, ze cos zlego jem, ale nie prezy sie nie widze, zeby mial kolki. Wczesniej chlustal, bo mial norowirusa, ale bylismy w szpitalu i jest zdrowy, wczoraj specjalnie poszlam z nim na kontrole do pediatry i rowniez stwierdzila, ze jest zdrowy, wiec nie wiem, bo dzisiaj przez caly dzien tak naprawde ulal tylko raz, a tak to nic, wiec nie wiem.
 
A jak się przy tym ogólnie na? Bo jeśli ok to widać więcej czasu mu trzeba by dojrzeć, a ograniczać nie powinno się bo to tylko szkód może narobić. Ale dobrze ze już jest lepiej, obu z górki ;)
 
też polecam osteopate, byłam z sobą i bardzo mi pomógł p. Artur z rehaortopedica z Krakowa. Dobrze,że dzidźkowi lepiej, może po tym rota jeszcze miał wszystko podrażnione?
 
reklama
Do góry