reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia a ciaza

Caro666

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2020
Postów
1 289
Dziewczyny od listopada staram się o dzidzie i tez od tego czasu mam plamienia przed okresem 2 czy 3 dni a potem od razu okres rano a teraz miałam 2 dni plamienie i koniec jie dostałam okresu ale tez zazwyczaj mam co 34 dni a w tym msc miałam 28 dnia cyklu . Jest możliwość ze to może hyc ciąża czy poprostu dostanę ale później okres tego 34 dnia
 
reklama
Jeżeli uprawiasz seks bez zabezpieczenia to jest szansa na ciążę. Zrób test lub betę w terminie miesiączki.
 
Dziewczyny od listopada staram się o dzidzie i tez od tego czasu mam plamienia przed okresem 2 czy 3 dni a potem od razu okres rano a teraz miałam 2 dni plamienie i koniec jie dostałam okresu ale tez zazwyczaj mam co 34 dni a w tym msc miałam 28 dnia cyklu . Jest możliwość ze to może hyc ciąża czy poprostu dostanę ale później okres tego 34 dnia
Nikt tu Ci z kuli magicznej nie wywróży. To może znaczyć wszystko. Może być ciąża i to plamienie, bo niski progesteron. Może być ciąża i plamienie implantacyjne. Może być po prostu plamienie, bo niski progesteron, a ciąży nie ma. Może być plamienie srodcykliczne i ciąży nie ma. Może być plamienie z powodu infekcji.
Najlepiej poczekaj do dnia spodziewanej @ i wykonaj test ciążowy. To będziesz wiedziała, czy jest ciąża czy nie. Chyba, że wcześniej dostaniesz jednak okresu, to też będzie wszystko jasne. :)
 
A no jasne ze nikt mi silnie powie ale może ktoś miał taki przypadek ze był i zawsze jakaś nadzieja się pojawia
 
Plamienie przed @ moze oznaczać niedomoge lutealna , moze to utrudniać zajście w ciążę, zrob test ciazowy , no to plamienie moze byc wszystkim jak i niczym
 
Do góry