reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia jak przy miesiączce

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2021
Postów
1
Cześć, od niedawna staramy się z mężem o dziecko, jest to mój 26dc, wczoraj miałam śluz jakby tak jasno brązowy, czasami jasno różowy. Dzisiaj wstałam i zaczęłam mieć plamienia. Na podpasce nie ma za wiele krwi. Rano w ogóle nie czułam bólu, ale po 12:00 mocno już czuje skurcze po prawej stronie, po której swoja droga już czułam skurcze od tygodnia mniej więcej. No i oddając mocz woda się zabarwia, spadają krople krwi, które wydają się być gęste, jednak w wodzie się rozpływają, bardzo to przypomina okres i zastanawiam się czy ktoś miał takie plamienia?

PS. Mój cykl trwa ok. 30 normalnie, dlatego tez jestem trochę zdziwiona, a zawsze, ale to zawsze mam bardzo obfitą miesiączkę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochana, musisz czekać. Miesiączka się albo rozkręci albo nie. Ja przez 6 miesięcy starań , co cykl , za każdym razem 3 dni przed przyjściem miesiączki miałam leciutkie plamienia. Oczywiście brałam je za plamienia implantacyjne a później gdy jednak przychodziła miesiączka był płacz... Mój lekarz nie potrafił wyjaśnić skąd te plamienia. Może po prostu tak bardzo chciałam być w ciąży że organizm płatał mi figle... Moje doświadczenie pokazuje mi że nie ma się co nastawiać, doszukiwać objawów bo później można się bardzo zawieść, a lepsze jest jednak pozytywne zaskoczenie niż rozczarowanie. Daj znać jak to się dalej potoczyło. Trzymam za Was kciuki :)
 
Do góry