reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia w ciazy

Xwikxx

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Maj 2020
Postów
44
Hej
Jestem w 6 tygodniu ciąży i od 3 dni mam skąpe brązowe plamienia . W pierwszym dniu miałam na wkladce ciemno brązowy kolor plamienia i było to dość dużo teraz jest koloru beżowego lub jasno brązowego i bardzo skąpe? Dodam że nie mam żadnych dolegliwości nie boli mnie brzuch ani nic dobrze się czuje. Czy powinnam iść do lekarza wcześniej wizytę mam dopiero za 2 tygodnie ale trochę się stresuje że cośmoże być nie tak . Czy któraś z Was może tak miała?
 
reklama
Hej
Jestem w 6 tygodniu ciąży i od 3 dni mam skąpe brązowe plamienia . W pierwszym dniu miałam na wkladce ciemno brązowy kolor plamienia i było to dość dużo teraz jest koloru beżowego lub jasno brązowego i bardzo skąpe? Dodam że nie mam żadnych dolegliwości nie boli mnie brzuch ani nic dobrze się czuje. Czy powinnam iść do lekarza wcześniej wizytę mam dopiero za 2 tygodnie ale trochę się stresuje że cośmoże być nie tak . Czy któraś z Was może tak miała?
w 6 tyg miałam plamienie, okazało się, że prawdopodobnie od polipa, ponowne w 10 tygodniu, za każdym razem byłam to skontrolować, ale położna z która rozmawiałam, to mowila, ze jak plamienie, to nie powinno nic złego sie dziać, a jak juz krwawienie, to jechac na IP
 
w 6 tyg miałam plamienie, okazało się, że prawdopodobnie od polipa, ponowne w 10 tygodniu, za każdym razem byłam to skontrolować, ale położna z która rozmawiałam, to mowila, ze jak plamienie, to nie powinno nic złego sie dziać, a jak juz krwawienie, to jechac na IP

Trochę się właśnie stresowalam ale nic mnie nie boli więc mam nadzieję że wszystko ok . Mi lekarz powiedział że mam malutka nadżerke więc może to też od tego
 
Trochę się właśnie stresowalam ale nic mnie nie boli więc mam nadzieję że wszystko ok . Mi lekarz powiedział że mam malutka nadżerke więc może to też od tego
jak najbardziej. moze tez tak byc, ze plamisz w terminie spodziewanego okresu, może tez przy nadzerce pojawiac sie plamienie po stosunku, połozna kazała wtedy leżeć, jak sa takie plamienia
 
Idz wcześniej do lekarza, lepiej skontrolować. Ja miałam plamienie jasno różowe w 7 tyg, zadzwoniłam do mojego Lekarza i kazała mi wstawać tylko do toalety i następnego dnia przyjść na wizytę. Okazało się, ze wszystko okej, ale lepiej, żebyś poszła zobaczyć z czego to wynika ;)
 
na twoim miejscu bym poszła na wizytę kontrolną. Też miałam plamienia np po stosunku albo w terminie kiedy miala byc miesiączka. Z tym ze u mnie sie to źle skończyło dlatego lepiej idz sprawdź 😊
 
Lepiej skontrolowac. Ja też miałam plamienie w 9t i u mnie rzeczywiście była to nadrzerka ale wolałam jechać na IP tym bardziej że moja gin mówiła że jak będzie jakiekolwiek plamienie to lepiej Skontrolowac
 
reklama
Idz wcześniej do lekarza, lepiej skontrolować. Ja miałam plamienie jasno różowe w 7 tyg, zadzwoniłam do mojego Lekarza i kazała mi wstawać tylko do toalety i następnego dnia przyjść na wizytę. Okazało się, ze wszystko okej, ale lepiej, żebyś poszła zobaczyć z czego to wynika ;)
Ja jestem w 6tc+3 od wczoraj miałam różowe plamienia czasem nitka żywszej krwi , pojechałam szybko do mojego gin okazało się , ze wszystko jest ok , a fasolka ma się dobrze , Wolałam pojechać i się upewnić niż stresować cały dzień i szukać informacji w internecie ( które czasami dodatkowo napędzają ) u mnie plamienie najprawdopodobniej wynika z nadżerki która mam od pół roku , nie zdążyłam jej usunąć przed ciąża .
 
Do góry