reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia

Dołączył(a)
6 Lipiec 2020
Postów
3
Hej , mam pytanie dziś mam 14 dc. czy mozliwe jest, że wystąpiło plamienie implantacyjne? dzisiaj rano zauważyłam na majtkach krew nie jest tego dużo ale jest Od rana tak jakbym dostała okres ale bardzo skąpy i nic mnie nie boli , nigdy czegoś takiego nie miałam. Proszę o pomoc może to być objaw ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
Hej , mam pytanie dziś mam 14 dc. czy mozliwe jest, że wystąpiło plamienie implantacyjne? dzisiaj rano zauważyłam na majtkach krew nie jest tego dużo ale jest Od rana tak jakbym dostała okres ale bardzo skąpy i nic mnie nie boli , nigdy czegoś takiego nie miałam. Proszę o pomoc może to być objaw ciąży?
W 14dc plamienie implantacyjne? [emoji2356] To mogło być plamienie okoloowulacyjne. Plamienie implantacyjne może się zacząć od 6dpo do 12dpo a nawet w 14dpo ale wcale nie musi. Nie każda kobieta to plamienie ma a jak ma to nie w każdej ciąży.
W 14 d.c.wystepuje owulacja (książkowo przy cyklach 28dniowych) nawet jeśli masz krótsze cykle droga plemnika do macicy jako zapłodnionego jajka trwa 7 dni więc nie ma szans na tym etapie cyklu. To na pewno chodzi o owulację, lub może coś tam w środku masz nie tak. Jeśli pierwszy raz Ci się zdarzyło to to olej, a jeśli Ci się to powtórzy to skonsultuj to z lekarzem 😊 chyba że przyjmujesz jakieś leki. Na razie się tym nie martw absolutnie jeśli żadne bóle nie idą z tym w parze😊 pozdrawiam Cię i życzę owocnych starań 😘
 
Hej , mam pytanie dziś mam 14 dc. czy mozliwe jest, że wystąpiło plamienie implantacyjne? dzisiaj rano zauważyłam na majtkach krew nie jest tego dużo ale jest Od rana tak jakbym dostała okres ale bardzo skąpy i nic mnie nie boli , nigdy czegoś takiego nie miałam. Proszę o pomoc może to być objaw ciąży?
W 14dc plamienie implantacyjne? [emoji2356] To mogło być plamienie okoloowulacyjne. Plamienie implantacyjne może się zacząć od 6dpo do 12dpo a nawet w 14dpo ale wcale nie musi. Nie każda kobieta to plamienie ma a jak ma to nie w każdej ciąży.
 
Rozwiązanie
Do góry