reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia

Nika_3

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Luty 2022
Postów
67
Witam, mój cykl trwa normalnie 30-33 dni, w styczniu dostalam @ w 41 dniu cyklu w tym czasie kochałam sie z partnerem. Mój @ trwał 2 dni. Dzisiaj jest to mój 8 dzień cyklu i wczoraj wieczorem zauważyłam plamy krwi na papierze toaletowym pare razy. Dzisiaj z kolei plamienia ustąpiły. Od paru dni boli mnie lekko podbrzusze i miałam wrażenie że dostanę @. Czuje że moje piersi są pełne.. jeżeli doszło do zapłodnienia odrazu po moim okresie czy mogły to być plamienia implantacyjne? Jeżeli tak to mogę jutro z rana wykonać test ciążowy ?
 
reklama
8 dzień cyklu??? Nie bez powodu testy robi się w dniu miesiączki.. nie w pierwszej połowie cyklu w której dochodzi do owulacji a żeby test wyszedł to musi potrwać, to nie jest 2 dni.. od minimum 8-14 PO OWULACJI.
a z objawów nawet to krwawienie to może oznaczać owulacje, często słyszę, że krwawienie srodcykliczne występuje u wielu kobiet. Czytałam, że to 3% kobiet dotyczy.
 
Skąpy, krótki okres może świadczyć o cienkim endometrium. Czy byłaś z tym u ginekologa? Kiedy robiłaś ostatnio kontrolne badania?
 
8 dzień cyklu??? Nie bez powodu testy robi się w dniu miesiączki.. nie w pierwszej połowie cyklu w której dochodzi do owulacji a żeby test wyszedł to musi potrwać, to nie jest 2 dni.. od minimum 8-14 PO OWULACJI.
a z objawów nawet to krwawienie to może oznaczać owulacje, często słyszę, że krwawienie srodcykliczne występuje u wielu kobiet. Czytałam, że to 3% kobiet dotyczy.
Tez o tym czytałam ale jeszcze nigdy w życiu nie miałam plamień owulacyjnych
 
reklama
Do góry