reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie 16dc

Bakemp89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Maj 2022
Postów
44
Cześć,

mam pytanie odnośnie plamienia w 16 dc.
W marcu poroniłam ciążę bliźniaczą w 8 tygodniu (tabletki plus łyżeczkowanie).
Pierwszy okres pojawił się 20 kwietnia. Dziś jest 16dc i pojawiło się plamienie. Miesiączki miałam co 25-29 dni. Wizytę u ginekologa mam umówioną za tydzień. Współżyłam dwa dni temu. Czy ktoś tak miał w pierwszym okresie po poronieniu ?
Powinnam się czegoś obawiać? Raczej o ciąży nie ma mowy bo to za wcześnie prawda? (choć przy straconej ciąży test pozytywny był już w 9 dpo)
 
reklama
A dlaczego za wcześnie na ciążę? Skoro współżyłaś w 14dc, to jak najbardziej możliwa jest z tego ciąża.
Ale samo plamienie nie jest oznaką ciąży. Przyczyn jego może być wiele, ale na pewno nie jest to ciąża.
 
A dlaczego za wcześnie na ciążę? Skoro współżyłaś w 14dc, to jak najbardziej możliwa jest z tego ciąża.
Ale samo plamienie nie jest oznaką ciąży. Przyczyn jego może być wiele, ale na pewno nie jest to ciąża.

Jak współżyła w 14 dc a teraz jest w 16 to chyba jednak za wcześnie na ciążę
 
No właśnie, sama napisałam że raczej o ciąży teraz nie ma mowy bo jest za wcześnie. Boje się jakiś powikłań po zabiegu
 
Ja bym stawiala na plamienie okoloowulacyjne lub to, ze jeszcze organizm nie wrocil do rownowagi hormonalnej.
 
reklama
reklama
Do góry