reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie czy okres

Hej staraczki.
Ja ponownie z pytaniem do Was
Wczoraj dzień spodziewanej miesiączki 24.12 wystąpiło duże nie duże plamienie na bieliźnie , takie jasno rozowe . Nie była to taka zywa krew jak zwykle. jak się zorientowałam założyłam podpaske przez cały dzień aż do dziś była tylko mini plamka taka jasno bruntatna.
Nie było przy tym żadnych bóli jak na okres tylko od 2 tyg bolą mnie bardzo piersi... co o tym myślicie?
Zawsze przed okresem mam delikatne plamienia…plamienie blisko terminu miesiączki jest naturalną sprawą i zwiastuje okres. Ja bym się nie nastawiała
 
reklama
Rozumiem. Cały czas chodząc do toalety podpaska czysta , siusianie normalne tylko przy podcieraniu taka barwa Jasno różowa. Mogę podesłać zdjęcie🤔. Hmmm. Martwię się bo z mężem Staramy się od 2 lat.😊
 
Rozumiem. Cały czas chodząc do toalety podpaska czysta , siusianie normalne tylko przy podcieraniu taka barwa Jasno różowa. Mogę podesłać zdjęcie🤔. Hmmm. Martwię się bo z mężem Staramy się od 2 lat.😊
Jeśli test masz pozytywny, a masz plamienie to idz do lekarza jak najszybciej ,I na bete zeby była pewnosc ze to ciąża
 
reklama
Piersi w to bym nie mieszała, bo bolą również przez PMS, nawet jak nigdy tak nie miałaś a tym ardziej od owulacji gdzie do zagnieżdżenia musi dojść i beta się musi wytworzyć aby to był objaw ciąży. Nie ma objawow ciąży bez ciąży (II kresek) plamienie to może zamienić się na dniach w @, również czasem się tak zaczyna 🙂 jak chcesz zrób test ale według mnie to się niestety rozkręci @.
A jednak ciaza .. :)
 

Załączniki

  • 20211231_084017.jpg
    20211231_084017.jpg
    587,9 KB · Wyświetleń: 111
Do góry