reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne czy choroba?

Dołączył(a)
28 Kwiecień 2020
Postów
7
Hej, staramy się z mężem o dziecko juz jakieś pół roku. Ostatnio podczas stosunku zaczęłam krwawić i to krwawienie utrzymywało się właściwie do rana, potem zniknęło. Czułam dosłownie chwile delikatny ból w podbrzuszu tak jak przy miesiączce. Było to w 20. dniu cyklu. Współżyliśmy wcześniej w 12. i 16. dniu cyklu. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 4.04. Zrobiłam dwa testy, jeden z nich z porannego moczu, wyszły negatywne, ale to być może jeszcze za wcześnie. Kolejna miesiączka za 7 dni. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne? Czy jakieś urazy mechaniczne lub objawy choroby?
 
reklama
Hej! Powtórz test w dniu spodziewanej miesiączki, a jeżeli masz możliwość zrób w tym dniu badanie krwi pod kątem hormonu betaHCG, da Ci to 100% pewności. Pozdrawiam!
 
Raczej jakieś otarcie, na test fakt za wcześnie, byłas u ginekologa ? Jakieś badania podstawowe wykonywałas? Cykle regularne? Pół roku to nie jest tak dużo
 
Badania ostatnie robione jakiś rok temu i nic. Wzięłam na początku marca skierowanie na badania krwi i hormony tarczycy też, ale nie byłam, bo wiadomo jak to teraz jest
 
Hej, staramy się z mężem o dziecko juz jakieś pół roku. Ostatnio podczas stosunku zaczęłam krwawić i to krwawienie utrzymywało się właściwie do rana, potem zniknęło. Czułam dosłownie chwile delikatny ból w podbrzuszu tak jak przy miesiączce. Było to w 20. dniu cyklu. Współżyliśmy wcześniej w 12. i 16. dniu cyklu. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 4.04. Zrobiłam dwa testy, jeden z nich z porannego moczu, wyszły negatywne, ale to być może jeszcze za wcześnie. Kolejna miesiączka za 7 dni. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne? Czy jakieś urazy mechaniczne lub objawy choroby?
Miałam kiedys tak podobnie jak u Ciebie. W moim przypadku to był najprawdopodobniej mięsniak, który podczas stosunku został podrażniony i zaczął krwawic. Potem zniknął. Myślę, że na plamienie implantacyjne za wcześnie jeżeli @ za 7 dni. U mnie takie plamienie było 2 dni do 4 dni po terminie @.
 
Hej, staramy się z mężem o dziecko juz jakieś pół roku. Ostatnio podczas stosunku zaczęłam krwawić i to krwawienie utrzymywało się właściwie do rana, potem zniknęło. Czułam dosłownie chwile delikatny ból w podbrzuszu tak jak przy miesiączce. Było to w 20. dniu cyklu. Współżyliśmy wcześniej w 12. i 16. dniu cyklu. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 4.04. Zrobiłam dwa testy, jeden z nich z porannego moczu, wyszły negatywne, ale to być może jeszcze za wcześnie. Kolejna miesiączka za 7 dni. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne? Czy jakieś urazy mechaniczne lub objawy choroby?
My staraliśmy się półtorej roku. Życzę wytrwałości. Poczekaj na dzień spodziewanej miesiączki i wtedy zrób test. Najpewniejsze będzie badanie krwi.
 
Witam, jest tutaj ktoś jeszcze? Z mężem staram się o dziecko już 2 lata, wszystko z nami ok, zawsze moje cykle są 27 dniowe.. Dostałam plamień 19 dnia cyklu 8 dni przed miesiączka i boli mnie brzuch, czy to może być plamienie wskazujące zagniezdzanie zarodka? Pozdrawiam
 
reklama
Witam, jest tutaj ktoś jeszcze? Z mężem staram się o dziecko już 2 lata, wszystko z nami ok, zawsze moje cykle są 27 dniowe.. Dostałam plamień 19 dnia cyklu 8 dni przed miesiączka i boli mnie brzuch, czy to może być plamienie wskazujące zagniezdzanie zarodka? Pozdrawiam
Trudno powiedzieć, plamienia mogą mieć różne podłoże. Najlepiej, żebyś wykonała badanie krwi pod kątem hormonu betaHCG w dniu spodziewanej miesiączki.
 
Do góry