reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienie implantacyjne

reklama
Plamienie implantacyjne trwa krótko, tyle ile trwa zagnieżdżenie zapłodnionej komórki. Myślę ,że w związku z tym że zapłodniona komórka jajowa jest malutka to i krwawienie jest raczej plamieniem niż skrzepem.
Pozdrawiam!
 
Ja miałam jeden dzień i miałam jeden nieduży skrzep (byłam pewna że to niestety znów okres, ale okazało się, że to było plamienie implantacyjne). Niestety brzuch mnie bolał jak na okres i to to 2 miesiąca.
 
reklama
Ja mialam mniej wiecej po tygodniu od zaplodnienia. Jak dobrze pamietam to byl jeden dzien. Wygladalo jak wydzielina w trakcie owulacji tylko zarozowiona.
 
Do góry