reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

Kingazet92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2020
Postów
2 616
Dziewczyny, jak wyglądało ( kolor) i ile trwało u Was plamienie implantacyjne? Od 3 dni mam lekkie plamienia w ciemnobrazowym kolorze i z jednej strony się niepokoję z drugiej myślę, że to może to! :)
 
reklama
Krwawienie implantacyjne powinno trwać do kilku godzin lub maksymalnie 2 dni. Krwawienie implantacyjne, nie powinno zawierać skrzepów ani tkanek, powinno mieć kolor brązowy do jasno czerwonego, nie powinniśmy zaobserwować koloru mocno krwistego jaki wstępuje podczas miesiączki.
Krwawienie implantacyjne to kilka kropel krwi, które nie pokryją zupełnie wkładki, nie powinno mieć się potrzeby używania podpaski podczas krwawienia implantacyjnego, oraz nie powinno ono przesiąkać bielizny podczas gdy nie używamy wkładki.
 
reklama
To moja pierwsza ciąża, u mnie to plamienie wystąpiło w postaci odrobiny brązowego śluzu widocznego na wkładce, myślę że trwało dzień- dwa.

Dodatkowo bolały mnie piersi i czułam się tak jakoś inaczej niż zwykle ;) ciężko mi to opisać.
 
Do góry