reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Lola666

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2022
Postów
44
Cześć mam pytanie ponieważ starałam się z partnerem o dziecko , miałam dostać miesiączkę w sobotę 19.11 nie dostałam ale robiłam test ciążowy kilka razy i wyszedł pozytywny dziś zauważyłam krew jestem 6 lub 7 dni po spóźnionej miesiączce.nie leci jej dużo ale widać na papierze wiem że zaraz będzie po co tu piszesz idź do ginekologa ale jeszcze ciąży nie potwierdziłam w żaden sposób , ale pójdę w tym tygodniu .Miała któraś tak może
 
reklama
Najlepiej zbadać progesteron + betę w ostępie 48h, aby zobacyzć, czy prawidłowo rośnie, ewentualnie dzień po dniu, aby zobaczyć, czy nie spada, bo wtedy raczej oznacza ciążę biochemiczną :(
Teoretycznie lekarz teraz nic nie poradzi, bo nawet nie będzie widać pęcherzyka ( on od bety >1000 ).
 
Cześć mam pytanie ponieważ starałam się z partnerem o dziecko , miałam dostać miesiączkę w sobotę 19.11 nie dostałam ale robiłam test ciążowy kilka razy i wyszedł pozytywny dziś zauważyłam krew jestem 6 lub 7 dni po spóźnionej miesiączce.nie leci jej dużo ale widać na papierze wiem że zaraz będzie po co tu piszesz idź do ginekologa ale jeszcze ciąży nie potwierdziłam w żaden sposób , ale pójdę w tym tygodniu .Miała któraś tak może
U mnie to był początek poronienia.
Oczywiście wszytsko jest możliwe.
Zrób betę i powtórz po 48h. U mnie był znaczy spadek.
 
Cześć mam pytanie ponieważ starałam się z partnerem o dziecko , miałam dostać miesiączkę w sobotę 19.11 nie dostałam ale robiłam test ciążowy kilka razy i wyszedł pozytywny dziś zauważyłam krew jestem 6 lub 7 dni po spóźnionej miesiączce.nie leci jej dużo ale widać na papierze wiem że zaraz będzie po co tu piszesz idź do ginekologa ale jeszcze ciąży nie potwierdziłam w żaden sposób , ale pójdę w tym tygodniu .Miała któraś tak może

Tak, miałam tak w ciąży pozamacicznej
 
Wiele kobiet plami na początku ciąży. Ja pierwsze 1,5-2 msc uważałam że zbliża mi się okres, i za nic nie dopuszczałam myśli że może to być ciąża. Chociaż juz dawno było po terminie miesiączki...
 
reklama
Mogła by być ciąża biochemiczna. Tak jak pisały dziewczyny, zamiast wydawać kasę na kolejne testy warto zrobić betę a potem powtórzyć.
 
Do góry