reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie po owulacji

Ewelina123*

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2024
Postów
26
Dzień dobry dziewczyny czy miałyście zaraz po owulacji krwawienie parę dni? Ja 2 tyg po okresie kalendarzowo owulacja i śluz płodny, zaraz krwawienie i trwało to parę dni, wczoraj śluz z nitkami krwi, a dziś brązowe plamienie, owulacja 6.04 , delikatnie pobolewało, proszę o Wasze sytuację i podpowiedzi :) mój cykl trwa 28-29 dni, owulacja zawsze widoczna 😁 krwawienie się zdarzało ale nie tyle dni co teraz 😅
 
reklama
Ja tak mialam w tym cyklu . Zaraz po owulacji bylam u gin i mowila ze jest jakis maly skrzepik i zeby sie nie martwic bo się usunie. Faktycznie plamilam kilka dni ale juz jest ok :) a skad i czemu to nie wiadomo
 
Ja plamienie po owulacji związane z implantacją miałam tylko w 1 ciąży i pojawiło się po 5 dniach od owulacji. Z tego co wiem sama owulacja też może przebiegać z plamieniem i jest to oznaka owulacji.
 
Ja plamienie po owulacji związane z implantacją miałam tylko w 1 ciąży i pojawiło się po 5 dniach od owulacji. Z tego co wiem sama owulacja też może przebiegać z plamieniem i jest to oznaka owulacji.
A ja tylko w trzeciej, w pierwszej i w drugiej nie miałam, a w trzeciej tak. 😵‍💫😅 Także nie ma reguły.
 
Ja plamienie po owulacji związane z implantacją miałam tylko w 1 ciąży i pojawiło się po 5 dniach od owulacji. Z tego co wiem sama owulacja też może przebiegać z plamieniem i jest to oznaka owulacji.
Mi się nieraz zdarzało trochę krwi że śluzem lub 2 dni samej krwi a teraz trochę za dużo dni to trwało, i gdzieś wyczytałam że te nitki krwi to może być zagnieżdżenie 🤣 ja to już niewiem , dziś też znów plamienie nigdy tak nie miałam, a tak ogólnie to śluz byl płodny takie jajko kurze jak to się mówi i zawsze mi dają znać jajniki , zawsze 😁😁😅 a potem ta krew poleciała, być może po prostu to owulacja bo naprawdę nie było dużo, ja już głupieje ale za wcześnie na test, chciałam poznać Wasze przygody 😁 ogólnie to też był stosunek parę dni przed owulacja ale myślą że zdarzają się takie silne robaczki 😁😁😅
 
reklama
Do góry