reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamy i jeszcze raz plamy

irfinka

psotnisia
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2007
Postów
258
Miasto
Nowy Targ
hej dziewczyny napewno jak kazdej z nas dokuczaja codzienne plamy po zupkach soku czy deserkach ktore za zadne skarby nie chca sie sprac macie jaki domowy sposob albo jakis dobry proszek do dzieciecej odziezy\????
 
reklama
hej mi tez dokuczaly palmy po zupkach, soczkach itp.
ale znalazlam dobre i skuteczne tak zwane "mydełko na plamy" mozna je dostac na targu u tych co maja proszki niemiecki i rozne inne pierdołki. mydelko kosztuje ok6,50zł ale jest naprawde skuteczne.najlepiej wilgotne rzeczy "nacierasz" plame i zostawiasz na 20 min albo godz potem spierasz recznie i czysto:-)
 
Ja nie znalazłam na plamy sposobu,nawet vanish nic nie dawał,wiec po prostu jak tylko dziecko sie ubrudziło przebierałam i zapierałam plame..To był jedyny skuteczny sposob:tak:
 
Ja po prostu starym sposobem wygotowuje co jakiś czas ubranka córki w proszku dla doroslych. I to naprawde skutkuje.
 
ja plamy spiram w proszku oxy clean.wkladam sliniaczki do goracej wody wzypuje 2-3 male czubate lopatki i tak sie moczy caly dzien a rano spieram i po plamkach.A jesli plamki nie schodza to czynnosc powtarzam jeszcze raz i jest dobrze
 
:tak:Ja uzywam sliniaczkow , najlepiej ceratkowe itp. jest naprawde duuuzuy wybor! Sliniaczki materialowe uzywam na codzien poniewaz maly zabkuje i bardzo sie slini, ale te nie sa poplamione. Ktos tu pisze o wygotowywaniu ubranek, no coz - w wysokiej temperaturze sie niszcza.;-)
 
reklama
Do góry