reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Planuje ciążę

Dołączył(a)
27 Listopad 2019
Postów
4
Witajcie dziewczyny 😊
Chciałabym mieć z partnerem dziecko. Do tej pory brałam tabletki antykoncepcyjne i je odstawiłam. Czy powinnam odczekać jakiś czas ze staraniem o dziecko? Czy mogę już się starać z moim narzeczonym? Kwas foliowy cały czas przyjmuje.
 
reklama
Ja dziś świeżo po badanach 3 trymestru. Lekarz jak zobaczył mój bęben to upewniał się jeszcze raz czy nie ma drugiego dziecka;p na 100% jedna puki co dwu kilowa dziewuszka :) Też słyszałam o ciążach mnogich. Może to też zależy od wieku, organizmu, tabletek 🤔 Ja brałam Mercilon.
 
Jak bym w połowie grudnia, na początku stycznia uprawiała sex to byl to 2 cykl? Tydzień temu zakończyłam tabletki aktualnie mam okres a w grudniu na początku mam dni płodne a później miesiączkę mam 23 grudnia a dni płodne 01 stycznia
 
Jak bym w połowie grudnia, na początku stycznia uprawiała sex to byl to 2 cykl? Tydzień temu zakończyłam tabletki aktualnie mam okres a w grudniu na początku mam dni płodne a później miesiączkę mam 23 grudnia a dni płodne 01 stycznia
Po pierwsze możesz się starać od razu po odstawieniu tabletek a po drugie nie myśl sobie w ten sposób że okres będzie 23 a dni płodne 1 stycznia bo po odstawieniu tabletek przez pół roku możesz nie mieć ani okresu ani owulacji. Każdy organizm jest inny i wraca do normalności w swoim czasie. Możesz na okres czekać 40 dni albo i więcej, różnie bywa.
 
reklama
Po pierwsze możesz się starać od razu po odstawieniu tabletek a po drugie nie myśl sobie w ten sposób że okres będzie 23 a dni płodne 1 stycznia bo po odstawieniu tabletek przez pół roku możesz nie mieć ani okresu ani owulacji. Każdy organizm jest inny i wraca do normalności w swoim czasie. Możesz na okres czekać 40 dni albo i więcej, różnie bywa.
Zgadzam się w zupełności, ja po odstawieniu 3 cykle miałam w cały świat, i wcale nie było tak łatwo zajść
 
Do góry