reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plastyka waginy pochwy

L

LuizaPatrycja

Gość
Hej,

Nie miałam ciężkiego porodu, jednak jest pewne ''ale''.
Ne jestem zadowolona z mojej pochwy po porodzie.
Myślę nad wagino-plastyką, lub podobynm zabiegiem czy któraś z was podjęła się tego i może mi coś o tym napisać.
Głównym powodem dla którego chciałabym poddać się takiemu zabiegowi są kiepskie odczucia podczas seksu,poprostu ogromny ból.
Równie ważnym powodem jest ból całego narządu przed zbliżającą się miesiączką, mam takie odczucie jakby miały mi wypaść wnętrzności.
A wiadomo chcę jeszcze czuć się atrakcyjna.
I pragnę mieć udane życie intymne.

proszę odpowiedź.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a byłaś z tym u ginekologa??
jednej mojej koleżance po porodzie obniżyła się macica (czy coś takiego) i lekarz zalecił jakąś operacje. Szczegółów nie znam niestety.
 
Dzięki za odpowiedź.

Nie byłam u lekarza z tym, ale zamierzam,jak wypali to jeszcze w tym tygodniu.

Może ktoś jeszcze się odezwie. I przybliży mi temat.
 
Kochana ja mialam miec plastyke i to teraz ale bylam z dzieckiem w szpitalu i mi poki co kolejka przepadla. Porod tez mialam ok ale zostalam zle zszyta i nie dosc ze mialam 2 lyzeczkowania to pozniej wdalo sie zakazenie, na nacietym kroczu zrobil sie polip, mialam go usuwanego ale mimo to bol przy staniu, chodzeniu byl niesamowity! Ja 5 miesiecy po porodzie nie moglam stac ani chodzic, o seksie oczywiscie nie wspomne. Teraz mija 8 miesiac i jest troche lepiej ale nadal boli przy wspolzyciu i przy miesiaczce.Dlatego jedynym wyjsciem jest u mnie plastyka. Wiec idz i sie nie zastanawiaj
 
ja też myślę o plastyce, po drugim porodzie szewek mi puścił i brzydko to wygląda, i przez co łapię infekcje bo pochwa nie jest szczelna tak sugeruje ginekolog, zaproponował zabieg, a ja oswajam się z tą myślą, ale boję się tego bólu.

Czy można taką plastykę wykonać na nfz czy prywatnie??

Lelek
a skąd pochodzisz ja również jestem z lubuskiego :) a gdzie miałaś mieć wykonywany ten zabieg??
 
Daga z tego co wiem często podciągają to pod NFZ jeśli masz jakieś problemy, np infekcje tak jak w Twoim przypadku.
 
Daga ja jestem z Niesulic, nie wiem czy kojarzysz ta wioske turystyczna? Rodzilam w Swiebodzinie a ze mi tam wszystko spartaczyli to przenioslam sie do lekarza do Sulechowa i on mnie do siebie na oddzial kierowal

Taka plastyka jest refundowana o ile jest to zalecane przrz lekarza no i zabieg nie jest widzimisiem
 
jednej mojej koleżance po porodzie obniżyła się macica (czy coś takiego) i lekarz zalecił jakąś operacje. Szczegółów nie znam niestety. ja jestem z Niesulic, nie wiem czy kojarzysz ta wioske turystyczna? Rodzilam w Swiebodzinie a ze mi tam wszystko spartaczyli to przenioslam sie do lekarza do Sulechowa i on mnie do siebie na oddzial kierowal.tego co wiem często podciągają to pod NFZ jeśli masz jakieś problemy, np infekcje tak jak w Twoim przypadku. mialam go usuwanego ale mimo to bol przy staniu, chodzeniu byl niesamowity! Ja 5 miesiecy po porodzie nie moglam stac ani chodzic, o seksie oczywiscie nie wspomne. Teraz mija 8 miesiac i jest troche lepiej ale nadal boli przy wspolzyciu i przy miesiaczce.Dlatego jedynym wyjsciem jest u mnie plastyka. Wiec idz i sie nie zastanawiaj .
 
reklama
witam,

szkoda że temat ucichł, myślę że wiele z nas ma problemy po porodzie SN, ale nie wiele chce się tym dzielić i wymieniać doświadczenia....

Ja zostałam skierowana do szpitala, idę na zabieg w środę.
Do tego mam podejżenie endometriozy, paskudnej choroby....moje bóle są okropne...no ale mam nadzieje e po zabiegu wszystko się zmieni, i nie będzie mnie tak boleć krocze....
 
Do góry