reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Cukszyk..mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2019
Postów
189
Witajcie. Na badaniach prenatalnych w 12i 5dniu Lekarza powiedział mi że jest dziewczynka. Zastanawiam się czy coś się może zmienić??
 
reklama
Rozwiązanie
Nigdzie nie pisałam o usg 3 D. Tylko o usg prenatalnym... Badania z krwi też miałam. Ale mowa jest o usg a nie wynikach z krwi. :/. Pierwsze słyszę żeby badania prenatalne były refundowane że względu na cukrzycę??....
Zacytowalas moj post w ktorym pisalam o usg 3d wiec zrozumialam ze chodzi ci o to ze lekarz ci takie właśnie doradzil [emoji6]
Zwyczajnie sie nie zrozumialysmy[emoji6]
Ja nigdzie nie pisze o zadnych wynikach z krwi wiec nie wiem o co ci chodzi [emoji848]
Tak, dostalam skierowanie od mojej prywatnej ginekolog ze wzgledu na zle wyniki i wykrytej cukrzycy ( i niedoczynności tarczycy) - na takim skierowaniu lekarz ma kilka opcji do zaznaczenia z jakiego powodu je wystawia u mie to byly wlasnie zle wyniki [emoji6]
Ja robiłam właśnie teraz usg prenatalne i ginekolog właśnie tak jak u ciebie sprawdził mi każdy narząd dziecka dokładnie ja wymierzyl nosek czaszkę rączki, nogi. Dziecko akurat idealnie leżało i mógł zobaczyć co ma między nuszkami i stwierdził pokazując mi że nic pomiędzy nuszkami nie ma i że to dziewczynka. Ja akurat w Szczecinie za to usg zapłaciłam 250..
Wiesz, czesto na prenatalnych tych pierwszych lekarze dobrze trafiaja z plcia ale lepiej sie nie przywiazywac do tego [emoji6]
Jak widzialam ze nieraz na polowkowych czyli juz później lekarz twierdzi ze na 100% chlopak a po 3tygodniach na kolejnej wizycie jednak dziewczynka albo na odwrót to twierdze ze moze byc roznie [emoji14]
 
reklama
Osobiście gorąco polecam, nie żałuję
 

Załączniki

  • 15517134226371292904737.jpg
    15517134226371292904737.jpg
    916 KB · Wyświetleń: 102
  • IMG_20190304_163154.jpg
    IMG_20190304_163154.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 93
Polecam badanie usg w 3D, 100% pewności co do płci dziecka jak i wyniki masz od razu, wymiary główki rączek itp są dokładnie obliczanie
Też miałam robione usg 3d, a mimo tego, że obraz był świetny I można było dokładnie sprawdzić wszystkie wymiary, to mała ułożyła się w taki sposób, że pozwoliła na pomyłkę..dopiero drugie badanie nie pozostawilo wątpliwości, bo pięknie pokazała co miała pokazać:-)
 
No to mialas na tyle szczęścia ze udalo sie poznac płeć [emoji6] ja znam takie przypadki u kolezanek ze nawet 3d nie pokazalo kto tam siedzi [emoji6]
Jak dla mnie to fajna pamiatka po prostu - sama mam zdjecie z polowkowych, ale ja mialam w cenie zwyklego badania i raczej gdybym miala dodatkowo placic to bym sie nie zdecydowała.
Cala resztę można dokladnie zbadac i bez 3d [emoji6]
Zgadzam się z tobą. Gdybym nie miała cukrzycy typu 1 i lekarz nie doradzil by mi że lepiej bd zrobić takie badania że względu na moją chorobę raczej bym się nie zdecydowała.
 
U mnie dopiero w 20 tc stwierdzono że córka teraz w 24 na prenatalnych potwierdzono w czwartek kolejna wizyta i mysle ze nie wyjadą mi ze urósł siusiak bo dostałam juz pełno sukienek ;D ale ja bym się tak wcsensie nie nastawiala bardziej gdyby bylo w druga strone ze chłopak wtedy musieli by coś widzieć między nogami a jak nie widzą to stwierdzają ze dziewuszka a tak na prawde w 12 tc to jeszcze miedzy narządami obu płci jest mała różnica. Więc lepiej nic jeszcze niee kupuj poczekaj na potwierdzenie.
 
Zgadzam się z tobą. Gdybym nie miała cukrzycy typu 1 i lekarz nie doradzil by mi że lepiej bd zrobić takie badania że względu na moją chorobę raczej bym się nie zdecydowała.
Szczerze to pierwsze slysze o robieniu usg 3d ze wzgledu na cukrzyce no ale moze sie nie znam [emoji6]
Wiem ze znajome ktore maja cukrzyce mialy wszystkie prenatalne ale normalne, i nikt nie zlecal specjalnie 3d[emoji57]
Ja mam cukrzyce ale ciazowa i z tego wzgledu pierwsze prenatalne mialam refundowane na nfz..
 
Szczerze to pierwsze slysze o robieniu usg 3d ze wzgledu na cukrzyce no ale moze sie nie znam [emoji6]
Wiem ze znajome ktore maja cukrzyce mialy wszystkie prenatalne ale normalne, i nikt nie zlecal specjalnie 3d[emoji57]
Ja mam cukrzyce ale ciazowa i z tego wzgledu pierwsze prenatalne mialam refundowane na nfz..
Nigdzie nie pisałam o usg 3 D. Tylko o usg prenatalnym... Badania z krwi też miałam. Ale mowa jest o usg a nie wynikach z krwi. :/. Pierwsze słyszę żeby badania prenatalne były refundowane że względu na cukrzycę??....
 
reklama
Nigdzie nie pisałam o usg 3 D. Tylko o usg prenatalnym... Badania z krwi też miałam. Ale mowa jest o usg a nie wynikach z krwi. :/. Pierwsze słyszę żeby badania prenatalne były refundowane że względu na cukrzycę??....
Zacytowalas moj post w ktorym pisalam o usg 3d wiec zrozumialam ze chodzi ci o to ze lekarz ci takie właśnie doradzil [emoji6]
Zwyczajnie sie nie zrozumialysmy[emoji6]
Ja nigdzie nie pisze o zadnych wynikach z krwi wiec nie wiem o co ci chodzi [emoji848]
Tak, dostalam skierowanie od mojej prywatnej ginekolog ze wzgledu na zle wyniki i wykrytej cukrzycy ( i niedoczynności tarczycy) - na takim skierowaniu lekarz ma kilka opcji do zaznaczenia z jakiego powodu je wystawia u mie to byly wlasnie zle wyniki [emoji6]
 
Rozwiązanie
Do góry