reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

CzarnaCzarna90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2019
Postów
30
Hej dziewczyny w którym tygodniu poznalyscie płeć swojej pociechy? Oczywiście na usg zwykłym 2d. Pytam ponieważ jestem w drugiej ciąży 14 tydzień i ciekawość mnie zżera. W pierwszej ciąży do końca nie wiedziałam co będę miała dopiero przy porodzie okazało się że córeczka, chodź wielokrotnie mi mówiono oj będziesz miała syna bo ciąża ci służy a córki zabierają urodę. Totalna bzdura. Wiadomo że fajnie mieć taką niespodziankę ale nie ukrywam że ciąża wiąże się z kupnem wielu rzeczy i nie zawsze są uniwersalne że dla chłopca i dziewczynki np. Ciuchy. Pytam tak orientacyjnie mam tym razem nadzieję że w miarę szybko poznam płeć bo drugi raz nie wytrzymam tej niepewności. Pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny w którym tygodniu poznalyscie płeć swojej pociechy? Oczywiście na usg zwykłym 2d. Pytam ponieważ jestem w drugiej ciąży 14 tydzień i ciekawość mnie zżera. W pierwszej ciąży do końca nie wiedziałam co będę miała dopiero przy porodzie okazało się że córeczka, chodź wielokrotnie mi mówiono oj będziesz miała syna bo ciąża ci służy a córki zabierają urodę. Totalna bzdura. Wiadomo że fajnie mieć taką niespodziankę ale nie ukrywam że ciąża wiąże się z kupnem wielu rzeczy i nie zawsze są uniwersalne że dla chłopca i dziewczynki np. Ciuchy. Pytam tak orientacyjnie mam tym razem nadzieję że w miarę szybko poznam płeć bo drugi raz nie wytrzymam tej niepewności. Pozdrawiam
W obydwuch ciazach w 12tyg
 
W 12 tygodniu na sprzęcie 3d lekarz mówił że raczej chłopiec, potem w 18 tygodniu lekarz na 2d też mówił że raczej chłopiec, a w 20 na połowkowych w 3d już na 100% syn :)
 
reklama
Do góry