reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
My już przejrzeliśmy wszelkie możliwe księgi imion. Dla chłopca jesteśmy zgodni - będzie Julian. A dla dziewczynki jest sporo propozycji -Hania, Basia i Natalia:) ale i tak czuję, że to będzie chłopak:)
 
reklama
Hmmm ja też mam przeczucie,że to będzie chłopak i tu się pojawia problem co do imienia:):) bo każdego dnia jest inna propozycja:):)Gabryś, Gracjan, Karol, Antoś....???któż to wie:):) co do dziewczynki to może Natalia?? Zosia?? Magdalena??? Pola?? oj pewnie do porodu jeszcze milion propozycji padnie:):)
 
Zgadzam się, że są imiona które mi się nie podobają ze względu na osoby o tym imieniu za którymi nie przepadam;-) U nas Antek na razie to pewniak ale dla dziewczynki brak pomysłu.
 
chyba mam to samo co Wy ;-) dla chłopca mam pewniaka , a dla dziewczynki się waham , ale ja w głębi serca czuje że będzie chłopak :p bo pierwszy MA być chłopak ,druga dziewczynka i to by było super :-D ale i tak najważniejsze żeby było zdrowe :tak:
 
To i ja zdradzę nasze planowane imiona. Dla chłopca prawdopodobnie będzie Krzyś Dawid. A dziewczynka Emilia Róża. Oczywiście może się to jeszcze zmienić.

Co do Emilki - bardzo nam się podoba to imię, tylko mnie martwi, że w życiu miałam styczność tylko z jedną Emilką, która do tego musiała po pierwszym półroczu w liceum zmienić szkołę przez problemy z nauką. Ja i mój mąż jesteśmy raczej typami naukowymi, więc raczej wolelibyśmy naukowe dziecko ;) Czy znacie jakieś fajne i mądre Emilki?
 
Bardzo fajny temat:-D

My wiemy jedno na pewno-nie damy dziecku na imię tak, jak już ktoś w rodzinie ma. Choć niestety przez to odpada wiele fajnych imion:-(
Np. ja zawsze chciałam mieć córkę Klarę (mam tak z bierzmowania), ale już kuzynka męża ma córkę o tym imieniu...
Teraz w drodze jest dwóch chłopców (u mojej kuzynki w lutym i u brata męża w marcu)-czekamy jak im dadzą na imię i mam tylko nadzieję, że nic z tego co nam chodzi po głowie;-)

Jeszcze do niedawna mieliśmy pewniaki: Marysia i Jakub (choć ja całym sercem jestem za Antosiem...).
Kilka dni temu znów o tym rozmawialiśmy z mężem i coś innego nam się umyśliło: Laura albo Jan :-D
Ciekawe ile jeszcze razy nam się odmieni do lipca:-D

A co ciekawe- z Dorotką nie było większego problemu:-D Imię ustaliliśmy w dniu kiedy dowiedzieliśmy się że to na 100% dziewczynka (20. tc) i nie mieliśmy żadnych wątpliwości że to TO imię:-D
 
U nas w rodzinie jest dopiero jeden maluszek i raczej żadne inne ciąże się nie planują, więc wybór mieliśmy praktycznie nieograniczony. Poza tym chcemy, aby imiona, które wybierzemy, miały polskie odpowiedniki, bo nasze maleństwo będzie nazwane po brytyjsku :)
 
My nadamy polskie imię, ale takie które Szkotom nie będzie sprawiało problemów:-D Na szczęście z naszymi i córci imionami dają radę, gorzej z nazwiskiem;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry