reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona:)

O Nadia i Natalia super! Ja zastanawiałam się nad Nadią (tu teściowa niemal udławiła się jabłkiem jak usłyszała), a Natalie wszystkie jakie znam są super :D
 
reklama
O Nadia i Natalia super! Ja zastanawiałam się nad Nadią (tu teściowa niemal udławiła się jabłkiem jak usłyszała), a Natalie wszystkie jakie znam są super :D
Ja się ze śmiechu mało nie udławiłam z powodu Twojej dławiącej się teściowej;-)Sorki, ale mam ciche dni ze swoją i tak chyba odreagowuję.
Natalia miałby ładne zdrobnienie "Natka" a tak na mnie mnóstwo osób woła :-)
Dziękuję za uznanie w kwestii wyboru :-)
 
Moja tesciowa jest jak by to delikatnie powiedzieć... tradycjonalistką;) jak usłyszała że będzie Oliwka to nie mogła się pogodzić, co bardzo przeżywałam (teraz po latach mam odpowiedni luuz do niej) ale i tak postanowiliśmy na swoim. Teraz razem ze szwagierką tłumaczymy jej że nie może być takie bardzo tradycyjne skoro mamy Oliwię,to musi się komponować;) Na Kornela zaareagowała podobnie, zagotowała się bardzo. Ale i tak zrobimy po swojemu :d
 
no moja tesciowa ma wlasnie mniej tradycyjne pomysly, dla mnie niestety eeeeeeeeeeeeeeeeee - zbyt ekstrawaganckie, ze tak powiem ;-) Oskar, Alan, Kaspian.. takie typy. jak uslyszala, ze trzeba szukac kolejnego imienia dla chlopca - no bo miala byc dziewczynka, i strasznie sie na dziewczynke nastawila - to zareagowala: "on musi miec NAJLADNIEJSZE imie z calej trojki!" - :-D bo bardzo ciezko bylo jej przelknac tak bardzo zwyklego Filipa i jeszcze bardziej zwyklego Maksymiliana ;-) czekam na jej propozycje.

ale ja nie jestem lepsza ;-) nic mi sie nie podoba i kombinuje juz strasznie, przejrzalam juz liste imion biblijnych, imiona skandynawskie, amerykanskie, angielskie.. hehe ;-) wymyslilam - do tego Leosia - ze ani Leonard, ani Leon, ani Leopold - tylko LEONARDO :-D ze niby da Vinci.

no odbija mi palma chyba...
 
Leonardo bomba. Ja dla chłpca mam dziure w głowie też, podba mi sie Max ale mój małż powiedział nie bo mamy w Pl psa Maxa:-/ Wszystko mu sie z czyms lub kims kojazy i ju nie mam sily na niego
 
Teściowe często miewają przedziwne pomysly.M oja pokłóciła się z moim mężem,ale profilaktycznie chyba i do mnie strzela focha, bo to z całą pewnością moja wina, że ją synuś op...eprzył. Że niby to kobieta w ciąży ma humory?
Dziecko jest dzieckiem rodziców i co mają dziadkowie,do jego imienia? Nic tylko zaakceptować. Trzeba było swoje dzieci nazywać. Moja się nie wtrąca. Na szczęście.

Aenye
- wklejam linka do najpopularniejszych imion w W-wie co prawda, ale się można przełączyć między latami, może Cię coś zainspiruje.
 
Tak sobie tutaj podczytuje i widze ze nie tylko ja mam problem z imieniem :) Generalnie jest ciężko . Corka ma wyszukanych chyba z 7 ja tez pare ale zadne tak nam nie pasuje :)mąz obstaje przy tym ktore wybrał juz pare lat temu , i chyba zostanie Roger :)
A co do opinii innych to pamietam jak wybieraliśmy imie dla córki to slyszelismy ,, takie imię " to przestalismy glosno mowic i wszyscy dowiedzieli sie jak mala sie urodzila:tak: .Także teraz niech sobie gadają ;-)
pozdrowionka
 
reklama
acronka, ten link sama tu wklejalam ;-) i znam juz ta liste na pamiec. no szok.

Bachucha
, ja nie znam ani jednego takiego przypadku, hehe ;-) takze sie nie ludze.
 
Do góry