reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona:)

Witam : )
Jestem tu nowa ale też musze sie pochwali :)
Jeżeli będzie dziewczynka ( a pragne tego :) ) to będzie Vanessa albo Mari
Jeśli chłopczyk to Sebastian : )
Już sie nie mogę doczekac - a jeszcze tak dłuuuugo : (
 
reklama
Hej Dziewczyny
My od dawna chcieliśmy mieć córkę (Zuzię) ale ja od samego początku byłm przekonana że chłopak, jak ostatnio byłam na usg genetycznym to dr cyknął taką ładną fotkę ogonka, wiem wiem że jest jeszcze duży margines błędu ale myślę że to chłopak.
Imiona mamy już od dawna wybrane
chłopak - Gustaw
dziewczynka - Zuzanna lub Inga
 
Marzy mi się córcia, Aleksandra Emilia, albo Marysia:) Ale mimo to że zawsze marzyłam o córce, uczucie mam że to chłopiec i nic nie mogę na to poradzić:) Dla chłopca wybraliśmy imię Wiktor, może to wszystko zmienić jeszcze. Zobaczymy:)
 
U nas nic nei wiadomo, jeśli będzie chłopiec ustaliliśmy ,że będzie Bruno a dla dziewczynki ja mam full imion ale żadne nei pasuje mojemu K i jak się wkurzę to sama wybiorę bo co podam to okropne wg niego ;-).Do wyboru zostawiłam sobie Laurę, Idę i Kalinę , chciałabym,żeby nie było bardzo udziwnione ale i bardzo popularne - zeby co 3 dziewczynka się tak nie nazywała (obecnie wiem ,ze na szczycie sławy jest Julia ,dlatego wiele ślicznych imion odpada) .
 
ja co do imion nie jestem jeszcze zdecydowana ale jakby była córka to bym najprawdopodobniej dała imie Rachel albo Angelika a jak chłopczyk to Filip albo Olivier
 
...jedno jest pewne...Maksymilian, jeśli będzie chłopak
ale intuicja podpowiada, że będzie dziewczynka i, niestety mój Qlf źle reaguje na -Malwinę (ewentualnie Kalinę)
sam jeszcze niczego nie zaproponował
 
witam:)
bardzo bym chciała dziewczynkę i pod uwagę w tej kwestii biorę imiona:Leokadia(Luśka),Aleksandra ,Zuzia
jeżeli chłopak to Nikodem lub Ignacy:-)
 
Mam cichą nadzieję, że będzie dziołszka ;-)
wiem wiem że Julek jest od groma ale ja bardzo chcę Julię, ewentualnie Emilka bądź Natalia.

Ale przeczucie mi mówi, że chłopak będzie - ja chcę Szymka a mężula Bruna - będzie wojna :-p
 
Byliśmy wczoraj na usg i pan doktor powiedział, że na 90% będzie chłopak i rzeczywiście jak nam pokazał, to coś tam widać między nóżkami;) więc na 90% będziemy mieli Maksa:)
 
reklama
Ja mam 3 chlopakow wiec teraz mysle o coreczce..i oby sie udalo...:) jak bedzie Corka to chyba bedzie ROZA a ja synek...to nie wiem...
 
Do góry