reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plec naszych skarbow :-)

Kama83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Luty 2007
Postów
1 186
Miasto
Chrzanow/Romford
Witam was mamusie:tak:
Zakladam nowy watek mimo ze jeszcze mamy troche czasu.Jestem jednak ciekawa czy macie juz jakies przeczucia co nosicie po sercem.Czy kazda z was chce poznac plec czy postanowila byc twarda do samego konca:-D
Piszcie co wam serce podpowiada,a juz niedługo bo za kilka tygodni dowiemy sie jaka jest naprawde nasza intuicja ;-)
 
reklama
ja na poczatku myslalam ze chłopak bedzie wrozka mi tak mowila kiedys kiedys jakas tabelka tez potwierdzila ze bedzie chlopak ale ostatnio mam jakies przeczucie ze to jednak chyba bedzie Lena:-) okaze sie
 
reklama
Do góry