reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plec naszych skarbow :-)

reklama
Ja czuję że będzie syn, ale że moja intuicja praktycznie zawsze się myli więc pewnie będzie dziewucha. Zresztą nieważne byle było zdrowe i nie śpieszyło się na ten świat.
Co do poznania płci to na początku nie chciałam, ale po długich przekomarzaniach się z mężem poszłam na kompromis iż poznamy płeć dziecka ale nikomu z rodziny jej nie zdradzimy. Powiemy po prostu że nie wiemy :-) niech przynajmniej oni mają niespodziankę w czerwcu :-)
 
Ja mam już synka i bardzo chciałby siostrzyczkę:tak: Rodzina też i nie ukrywam,że i mnie marzy się dziewczynka...niestety narazie nie mam przeczuć, gorzej się czuję niż w piewszej ciąży więc może...;-)
 
u mnietez syn juz jest wiec przydalobysie cos dla mamy czyli curcia ale to ni ma znaczenia byle zdrowe ale mysle ze bedzie nikola
 
a mi na wszystkich stronkach o płci dziecka wychodzi córa, tez bym bardzo chciała:tak: juz nawet mój M. mówi do mnie co tam u moich dziewczynek:-D ale oczywiscie z synusia drugiego też się uciesze, oby tylko było zdrowe, to najważniejsze
 
reklama
A my czujemy, że w brzusiu siedzi Natalka ...
Mąż mnie przekonał, że to dziewczynka ... a wierzę mu tym razem bo wyczuł, że jestem w ciąży jak fasolka miała około 3 dni ...

I koleżanka mi z obrączek wywróżyła, że będę dwie córki miała :-), ale przeogromnie będę kochać i Natalkę i Mateuszka :)
 
Do góry