reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plec naszych skarbow :-)

reklama
Ja mam już synka wiec wiadomo chciałabym córcię;-), ale według podawanych przez Was linków wychodzi mi kolejny synolek;-)
Zobaczymy, pożyjemy, urodzimy też , byle zdrowe
 
Mi wychodzi druga córka :-) ale patrzac na ten kalendarz to w tym roku tylko w trzech miesiacach miałabym szanse na syna:-) więc patrzę na to z przymrurzeniem oka:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam dwie dziewuszki więc wiadomo co bym chciała ale najważniejsze zeby było zdrowe:tak:co do przeczuć to oczywiście czuje że to chłopaczek ale poprzednio też tak czułam więc już nic niewiem pożyjemy zobaczymy:-)
 
mi sie zdaje ze bedzie chłopak ale mąż i wszyscy dookoła mówią że wygladam na dziewczynke pożyjemy zobaczymy :)
 
Witam Was Dziewczyny! Jestem majówką, część z nas już zna płeć swojego malca, choć nie wszystkie;-) Chcę Wam podać stary, niezawodny sposób na rozpoznanie płci już we wczesnej ciąży, z tym że nie każdy może go zastosować. Należy mianowicie zapytać swoich starszych sióstr, matek i babć jak się czuły w ciąży z dziewczynkami a jak z chłopcami. Chodzi o objawy nie książkowe, raczej niezwykłe. U mnie na przykład na chłopca się często kicha i to kilka razy pod rząd, a mało wymiotuje. Na dziewczynkę natomiast jest dużo wymiotów i do tego ślinotok.
Uwaga - mam partnerów ani swoich kuzynek nie pytajcie, to się sprawdza tylko w Waszej własnej, prostej linii pokrewieństwa. Za to sprawdzalność 100procentowa!:-):-):-)
 
U mnie w rodzinie podobnie same dziewczynki :-) ale zarówno mama, babcia jak i ciocie w ciąży czuły się fatalnie (omdlenia, wymioty przez 9 miesięcy, jadłowstręt) a ja czuję się naprawdę dobrze :-) więc czyżbym czekała na synka? ;-)
 
reklama
w ktorym tygodniu mozna najwczesniej okreslic plec? moze macie doswiadczenia z poprzednich ciaz. czy w 14tyg mozna zobaczyc?moj ginekolog ma raczej kiepska aparatute do usg;/
 
Do góry