reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć:) przesądy i przeczucia:)

a ja to mam niucha :-D ciekawe czy jak bede w drugiej ciazy kiedys to tez mi sie spelni :-D

Z Majeczką też wiedziałam, że to dziewczynka. Od samego początku, jak tylko poczułam, że jestem w ciąży. Teraz...nie wiem. Coś jakby...chłopiec ;-) W tym tygodniu śniło mi się, że urodziłam dziewczynkę. Podobno śni sie na odwrót ;-) To może sie uda? Bardzo bym chciała chłopca, więc może to tylko moje nastawienie i chęci, a nie przeczucie? Zobaczymy w przyszłym tygodniu, za tydzień w czwartek mam wizytę....Może tym razem uda sie podejrzeć kto tam mieszka pod serduchem....:-)
 
reklama
Kkasiulka, gdyby nam sie nie udalo podejrzec i musialabym czekac do 8 miesiaca na ostatnie USG to bym wykitowala z myslenia :-D wiec trzymam kciuki za twoje USG w przyszlym tyg, oby byl chlopczyk ^^ moze sie spelni :-)
 
Odświeżam temat ;)

Ja od samego początku czułam, że to będzie dziewczynka, mąż liczył na chłopczyka ale ja czułam, no po prostu czułam, że to będzie nasza mała księżniczka i tak się stało ;) teraz jest zapatrzony w nią bardziej niż we mnie, mama już poszła dla taty w odstawkę hi hi :)

Pozdrawiam!
 
Do góry