reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

A Mój Aluś właśnie zasnął:-).
Anik też chętnie bym się do Ciebie wybrała, ale My chorowitki więc następnym razem:-)
aniaf o widzę, że Twój mężuś tak jak i Mój podczytuje Nasze forum:-), fajnie, że nie tylko mamusie tu się udzielają;-)
Madzia trzymam kciuki za kinder centrum i za Ciebie i siostrę wieczorem:-), dobrze, że dałaś znać, to nie będziemy się kręcić po ulicach:-D
 
reklama
Anik chętnie bym się kawy napił w dobrym towarzystwie ale nie dość że żona bardzo leniwa to jeszcze Zosia trochę przeziębiona i nie chcielibyśmy żeby Karolcia albo Wojtuś się zarazili może jak minie choroba to się spotkamy;-)
mąż Ani:-)
Witamy, witamy ale za te "leniwa" to minus że ho ho

Dziewczyny a propos kawy, jak tam z sobotą u mnie, coś postanowione bo nie wiem czy salon odgruzowywać ;-)
 
Amelkowa super:-)
Arcobaleno ja niestety nie mogę w sobotę:-(, bo w czwartek wyjeżdzam na tydzień do rodziców:-)
A ja miałam dziś gości, to troszkę odpoczełam sobie bo byli tak wpatrzeni w Alusia, że cały czas się z Nim bawili:-D
 
Amelkowa super, że z Anią lepiej, myśle, że wszystkie się cieszymy z tego powodu:tak::-) a co dr W. to żeby umówić się do niego na wizytę to terminy są koszmarne!
mogę napisać Ci na PW nr tel do niego to skonsultujesz się z nim i może też jutro Cię przyjmie, we wtorki przyjmuje w Medicusie na Mickiewicza, jęsli będziesz tam pierwszy raz to musisz być wcześniej bo kartotekę Ci muszą założyć, bo na jutro terminów u niego nie ma, a w piątki normalnie w TRR, w Medicusie przyjmuje od 10.30 do 17.00 ale jak z nim rozmawiałam to mówił, że jutro będzie do 15.00, ja będe z rana bo tak mi pasuje i wiadomo będe też poza kolejką...
 
Amelka SUPER WIEŚCI :-):-):-)

Arco
ja w sobotę tez mogę:tak: daj znać tylko o której?? Miałam jechać do mamy, ale jadę tydzień później;-)

Magda
wyszłam z Dominikiem po OmegaMed i pieluchy, ale uciekalismy szybko do domu, bo nie pisałaś gdzie będziecie jeździły:-D:-D:-D
 
maluchy śpią ;-) jejku ja ja je kocham :-):-):-):-):-):-):-)

aniuf i jej mężu :-) wpadajcie na kawkę i to już!!!! ja się przeziębień nie boję ;-);-);-)serioooo czekam na was :tak:
jutro czekam tez na resztę :tak:;-);-)

Arco ja jeszcze nie wiem czy mogę czy nie bo może w piątek pojedziemy do moich rodziców na weekend ale jak nie pojedziemy to jestem chętna :tak::tak::tak:
 
reklama
Anik Mój Aniołek też już w łóżeczku i mam nadzieję, ze nie będzie Go męczył katarek:-). Jak ja będę się jutro w miarę dobrze czuć, a Aluś nie będzie zasmarkany to też przyjdziemy na herbatkę:tak:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry