reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plotki, ploteczki, pogaduszki...

Widzę, że dyskusja wspaniale się rozwinęła :tak::-) Cieszy mnie to ogromnie :tak:
toola Włatcy móch Tomek ma już nagrane na płytki i to będzie następne w kolejności do oglądania lub na zmianę z Gotowymi na wszystko :tak:My też jesteśmy bardzo "muzykalni" ;-)Tomek ostatnio kupił zmieniarkę na 100 płyt CD. Nawet nie przypuszczałam, że tak szybko możemy ją zapełnić :-pJa ciągle puszczam sobie radio bardzo głośno i tańczę lub sprzątam do muzy. Od razu lepiej się wtedy pracuje :tak:;-):-) Oczywiście winyle to klasyka i mojemu Tomkowi na pewno też by się coś takiego marzyło...
ferula a nie masz programu Fox life? Teraz w czwartki o 21 leci 4 sezon :tak:
 
reklama
Widzę, że dyskusja wspaniale się rozwinęła :tak::-) Cieszy mnie to ogromnie :tak:
toola Włatcy móch Tomek ma już nagrane na płytki i to będzie następne w kolejności do oglądania lub na zmianę z Gotowymi na wszystko :tak:My też jesteśmy bardzo "muzykalni" ;-)Tomek ostatnio kupił zmieniarkę na 100 płyt CD. Nawet nie przypuszczałam, że tak szybko możemy ją zapełnić :-pJa ciągle puszczam sobie radio bardzo głośno i tańczę lub sprzątam do muzy. Od razu lepiej się wtedy pracuje :tak:;-):-) Oczywiście winyle to klasyka i mojemu Tomkowi na pewno też by się coś takiego marzyło...
ferula a nie masz programu Fox life? Teraz w czwartki o 21 leci 4 sezon :tak:
 
ja oglądam M jak miłość razem z Weroniką - bo nie da się położyć spać o 20 ;-) więc dopiero jak lecą napisy, i mówię że film się skończył i trzeba iść spać - to może posłucha
i ostatnio na tvn style oglądam te kostiumowe seriale w piątek - perswazje były, teraz leci duma i uprzedzenie :tak:
 
Witajcie,
Dawno mnie tu nie było ale....właśnie dziś powtórzyłam test(nie wiem po co, bo pierwszy był bardzo pozytywny!)i okazuje sie ze w listopadzie zostane po raz 3 ci mamą ;-)
Mam nadzieje, że tym razem będzie to synek a jak nie to do naszego babińca dołączy Hania :-)
Fajnie sie Was czyta....ech człowiek zarobiony zabiegany i na net jakos czasu nie starcza :-(...
Pozdrawiam wszystkie majowe mamy !
 
reklama
Kochane mamusie, tatusie, e-cioteczki forumowe.
Zapewne czytałyście o powstającej Fundacji (a dokładniej Stowarzyszeniu) działamy już jak możemy chcąc pomóc naszym forumowym dzieciaczkom - Zosi i Maciusiowi.
Bez Waszej pomocy nie uda nam się to. Wystawiamy na allegro różne różności, zresztą sami zobaczcie NASZE AUKCJE,
Jest nas tu prawie 30 000, jeśli każdy z nas wpłacił by złotówkę na Maciusia i na Zosieńkę, to Maciuś miałby już zebrane pieniążki na operację (została by niewielka kwota do uzbierania) a Zosieńce moglibyśmy kupić potrzebny sprzęt.
O Zosiaczku przeczytacie na STRONCE ZOSI
A o Maciusiu na STRONCE MACIUSIA
Możecie nam również pomóc przekazując rzeczy na aukcje. Przygotujcie paczkę, wyślijcie ją do nas a my porobimy zdjęcia, opisy i wystawimy przedmioty
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc
Jeśli macie jakieś pomysły, pytania piszcie na wątku FUNDACJI
 
Do góry