reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Eve a Ty jak dlugo posiadasz buzza??jestes z niego zadowolona?nic nie szwantuje?zdaj swoja relacje z uzywania tego wozka bo my na tym forum jestesmy maniaczki buzzowe:p
 
reklama
Eve widze ze juz konców ciazy ;-)

Mam juz fotki tylko zmniejsze i pokaze Wam :-)

Bo ja wole jednak fotki buzza zrobione domowym aparatem niz te ze strony buzaaa:-)
 
gie-oska, wózek narazie stoi (przykryty folią przeciwdeszczową) i czeka na swój czas (dzidzia coś nie chce wyjść na ten świat). Ja, nie bedąc jeszcze w ciąży wiedziałam, że jesli wózek to tylko Quinny. Mieliśmy dylemat z M, bo ja chciałam BuZZ 4 a on 3 (jak widzicie przystałam na trójkołowca). Co do awaryjności niewiele mogę jeszcze powiedzieć, ale z ta firmą miałam już do czynienia. Bedąc baby siters w Niemczech moja rodzina miała trójkołowca Quinny (model starszy ale podobny do SX) i to był wspaniały wózek, bardzo poręczny, wygodny i nieawaryjny. Jak będzie z Buzzem - czas pokaże, jestem jednak dobrej mysli :-)

Sofik, końcówka, ale dzidzia na ten świat jeszcze się nie wybiera. Jaki masz kolor Buzza?? Masz 3 czy 4?? Kupiłaś też siedzisko spacerówkowe?? Ja mam tą wersję turkusową :-)
 
witam mamusie - takze nowa na naszym swiezo upieczonym watku...
GRATULACJE DLA SOFIK -ciesze ze moja droga ze juz masz tego swojego buzza upragnionego :))
 
sofik ciesze sie za masz w koncu buzza - to jak ulga dla skopanego ostatnio natarczywie serduszka:) gondola i fotelik beda sie ruszac - przeciez to tylko takie platikowe laczniki sa niezbyt superanckiej hardcorowej jakosci to co sie dziwic :( Ale to nie przeszkadza w uzytkowalnosci
kasia - moj czerwony wozek to bugaboo...on jest duzo drozszy od buzza...www.bugaboo.com

gieoska moja ciocia miala 6 lat jak zostala adoptowana przez swoje amerykanskie kuzynostwo ....dziecinstwo przemieszkala w new jersey a pozniej w west chester w pensywani - 40 minut chyba od philadelphi i cale zycie domy sprzedaje :) Jest calkiem zamerykanizowana i prawie nie mowi po polsku - tak smiesznie tylko po wiejsku i tylko z moim ojcem:)Jej syn scott (mam go na facebooku na liscie znajomych ja zreszta tez...) mieszka w philadephi od kilku lat. Ja mam tu sporo rodziny na wschodnim wybrzezu - takiej starej zamerykanizowanej od pokolen., u nas nie mam nikogo..a moi rodzice tu przyjechali jak ja juz bylam prawie 3 lata na swieta, mieli tylko w odwiedziny ale juz zostali i zadomowili sie na swoim, szkoda ze po drodze los zabral nam mamuske :(
 
Czesc kobitki.Ja nadal szukam wozia, roznymi sposobami.zobaczymy...
sofik gratuluje !
A tak wogole to moj kochany trzymiesieczny laptop sie popsul..bialy ekran i nic wiecej.czekam na meza az przyjdzie i cos zrobi buuuuu
 
reklama
Do góry