reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Ja też własnie nie bardzo to rozumiem i nie wiem czy mi to faktycznie potrzebne.Ona tłumaczy to tym że mały ma jakieś 4100g a do przyszłego tyg jeszcze podrosnie i ze może mi poróde wywołaja bo beda sie bali mnie trzymac i póziej bedzie cieżki poród lub cesarka.tylko nie wiem czy lekarzy szpitalnych to obchodzi i tyko ze wzgledu na duży płód coś rusza,wątpie.ale może u mnie w szpitalu jakies inne zasady nie wiem:no:mam skierowanie a decyzja nalerzy do mnie czy sie zgłosze,bede jutro na ktg w szpitalu to podpytam położna jak ona to widzi
 
reklama
ja tez po wizycie. wyglada na to ze wszystko ok, te moje skurczyki sa wporzadku, mala zsunela glowke nizej, pozostale wyniki ok, zelazo musze brac do konca. nie mialam usg od maja wiec nie mam pojecia jak duza jest nasza kruszynka, polozna na podstawie badania brzuszka i pomiaru stwierdzila ze bedzie miala kolo 3 kg., na wykresie jest troszke ponizej normy ale sie nie martwie bo co ona mi moze powiedziec na oko;-) no i teraz tylko czekac na akcje....nastepna wizyta 22 lipca, bede wtedy okolo 39 tygodnia hmm rocznice slubu mamy 21 moze corka postanowi zrobic rodzicow prezent i zachce sie jej wyjsc:-) mam nadzieje bo juz nie moge sie doczekac.
 
A ja byłam dzis u mojej Pani doktor na konsultacji w celu wykonania wymazu z szyjki macicy.
Wyniki za okolo 10 dni, mam nadzieje,ze tyle wytrzymam, według Pani doktor szyjkę mam pancerną i nic nie wskazuje na wczesniejszy poród, ale... jak powiedziala,ze poród moze niespodziewanie sie zacząć, nawet jak szyjka dzis wyglada na super zamkniętą i pancerną.

A mam pytanie dizwczyny do Was. Widze ,ze chodzicie na KTG do szpitala. Rozumiem,ze do tego,gdzie macie zamiar rodzić. Ja musze w przyszłym tygodniu isc na KTG. Moja Pani doktor przyjmuje w prywatnej przychodni ginekologicznej, wiec jak tam sie zapiszę na KTG to zabule,a już i tak moje wszystkie wizyty i badania są płatne...więc stwierdziłam,ze KTG moze uda sie zrobić gdzieś nie płacąc...

Czy jak idziecie na KTG to jak wczesnie sie zapisujecie, czy macie jakies skierowanie??
 
juluszka ja miałam skierowanie od giny a pózniej to juz sami zapisuja na nastepne ktg,zapisuja na konkretną godz.ja jak poszłam ze skierowaniem to mnie od razu przyjeli na pierwsze ktg.ale to dlatego ze byłam po południu w takich godz ze już nie ma zapisów i było wolne akurat.
 
iwon waga by sie chyba mniej wiecej zgadzała bo dziś mi robiła na innym sprzecie niż tydz temu,a wczesniej też robiłam w wawie u innego gina,jeżdziłam specjalnie na usg.juz miesiac temu był duży.ale zapytam położnej czy mi zrobia bo jak nie to beda miec mnie na głowie:-D
 
JULUSZKA - ja na KTG nie chodzialm panstwowo, tylko do kliniki gdzie przyjmuje moj gin. Z tym, ze ja mam kompeksowa prywatna opieke medyczna.
Teraz ide pierwszy raz panstwowo (juz sie boje :-D:-D:-D) na KTG. Zapisalam sie wczesniej w szpitalu w ktorym chce rodzic. Skierowanie dostalam od swojego gin., ale chyba nie bedzie potrzebne, tak mi pani w rejestracji powiedziala.

BEACIA ja chyba tez nie kumam czemu Ty miala bys isc do szpitala wczesniej :confused::confused::confused: Ale potwierdza sie moja teoria - ze co szpital to inny obyczaj :-D:-D:-D
 
;-) no i teraz tylko czekac na akcje....nastepna wizyta 22 lipca, bede wtedy okolo 39 tygodnia hmm rocznice slubu mamy 21 moze corka postanowi zrobic rodzicow prezent i zachce sie jej wyjsc:-) mam nadzieje bo juz nie moge sie doczekac.

ja też na początku myślałam, że nasze maleństwo będzie chciało wyjść i zrobić prezent rodzicom w piątą rocznicę ślubu, ale chyba się niestety nie zdecyduje wyjść wcześniej. rocznicę mamy jutro, a jak rozmawiałam we wtorek z położną to powiedziała, że gdzieś do 15-16 lipca urodzić nie powinnam, i tak chyba bedzie bo jak na razie żadnych objawów zbliżającej się godziny 0 brakuje, no więc na razie czekamy, ;-);-);-)
 
dziewczyny gratuluję wizyt

i tak mi się śmiać chce, bo dużo nas tu "lipcowych" ja rocznicę ślubu mam w niedzielę i też mam nadzieję, że młody zrobi nam prezent i wyjdzie ;-)
 
reklama
Witam Wszystkie Lipcóweczki!

Jaka właściwie jest "waga cesarkowa". Moje "maleństwo" :confused: ważyło na ostatnim USG (na początku 36 tygodnia) 3120. I wydawało mi się, że to dużo... Ale 4100 Beaci82!!! Wow!

Trochę zaczynam panikować ogólnie rzecz biorąc, boję się CC ale SN przy duuuuużym małym człowieku też nie wygląda zachęcająco. Tym bardziej, że to moje pierwsze dziecko, strasznie rozbrykane tak na marginesie :-D
 
Do góry