reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

Antares u mnie też fale jakby mocniejsze po nocy. trzymam kciuki :)
A zasnęłam o 6 rano hehe tak się zastanawiam czy mój organizm jest normalny?? Czy nie kuma tego, że powinnam być raczej wypoczęta do porodu. Jak tak dalej pójdzie to nie urodzę bo nie będę miała sił ;)

WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI WALENTYNEK :)
 
reklama
:( a ja urodze na wiosne... wrocilam ze szpitala, nie przyjeli mnie bo nie bylo potrzeby, zero skurczy rozwarci minimalne... takze czekam do wiosny! ;)

w poniedzialek dopiero mam sie stawic w szpitalu. buuu! jeszcze tydzien...
 
Magduska pisze:
Antares u mnie też fale jakby mocniejsze po nocy. trzymam kciuki :)
A zasnęłam o 6 rano hehe tak się zastanawiam czy mój organizm jest normalny?? Czy nie kuma tego, że powinnam być raczej wypoczęta do porodu. Jak tak dalej pójdzie to nie urodzę bo nie będę miała sił  ;)

WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI WALENTYNEK :)


Strasznie sie cieszę Magduska :) Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie i za wszystkie nierozdwojone, które chca sie rozdwoić dzisiaj :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy "lutówki" - ja też czekam... Minęło już 38 tygodni i nic...  :( Wg mnie ciąża powinna trwać u ludzi krócej, czy mam rację?
Mam nadzieję, że moje rozwiązanie tuż, tuż, w sobotę miałąm skurcze co 4 minuty, ale przeszło.. a teraz wychodzą mi takie przezroczyste nitki śluzu (jak białko jaja), co o tym myślicie? czy to ten czop?
A przy okazji: wszystkiego naj z okazji Walentynek!!!  ;)
 
u mnie czop wyglądał jak przezroczysta gumiasta galareta.Ciąglął sie niemiłosiernie jak kauczuk.Wyleciał 2 razy.Jezli jest gęsty i elastyczny - to możliwe że to czop :)
 
Antares, a możliwe żeby wychodził przez kilka dni???
Ja już mam synka (4 latka) i wtedy odszedł mi czop "na raz" podbarwiony krwią, pojechałam do szpitala i urodziłam za 2 godziny. A teraz to jakoś nie może się rozkręcić... Nie wiem co myśleć...
Konsystencja i barwa się zgadza z Twoim opisem...
 
Boshe... mam skurcze od 17 godzin!!!!!!!!! Mam juz dosc. Cos czuje, ze tym razem tez w koncu mina bez efektu, bo sa na maxa nieregularne. Nawet pobiegalam jeszcze po sklepach w nadziei, ze cos sie rozkreci od tego. Wczoraj spacerek sobie zafundowalam i tez dupa ;-( Zamiast zintensyfikowac rozluznil mnie i bylo mniej skurczy ;-(
Ble..........
 
ale się dziś okropnie czuję...ciśnienie mam w normie,a tak mi słabo,że chyba zaraz padnę...czy to też moze być jakimś objawem...?Do dina dopiero w czwart.
 
dzisiaj bylam u ginekologa i juz nic nie rozumiem bole wyszly na ktg i mowi , ze to moze juz byc w ten weekend cholera za dwa dni termin wszyscy obiecuja a nic sie nie dzieje chyba polatam sobie po schodach , bo zapalek nie mam
 
reklama
malgosiapwl pisze:
Antares, a możliwe żeby wychodził przez kilka dni???
Ja już mam synka (4 latka) i wtedy odszedł mi czop "na raz" podbarwiony krwią, pojechałam do szpitala i urodziłam za 2 godziny. A teraz to jakoś nie może się rozkręcić... Nie wiem co myśleć...
Konsystencja i barwa się zgadza z Twoim opisem...

wiesz co - szczerze mówiąc to mi za pierwszym razem zauwazyłam to coś ;) w zeszłym tyg, nastepnym - przedwczoraj.Gin mi mówił, ze prawdopodobnie to własnie ten czop.Ale krwi nie było.Dopiero na wizycie u gina - przy okazji badania.
Słyszałam, ze jak jest krew w tym sluzie to jest duża szansa na to, ze WIELKA CHWILA coraz bliżej :) Trzymam kciuki :)
 
Do góry