reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

reklama
a czy miałyście lub macie choć odrobinę pokarmiku w cycuszkach przed porodem?Bo mi nic kompletnie nie leci, a cycuchy są takie jakby nie miały zamiaru się napełnić!
 
Ja mam siarę ale teraz się troszkę uspokoiło, bo wcześniej to koszulkę miałam mokrą po nocy tak leciało.
Ale to chyba nie ma znaczenia na późniejsze występowanie pokarmu. Z tego co pamiętam Karolla w ogóle siary przed porodem nie miała a teraz ma rzekę mleka :)
 
Asiu, nic sie nie martw, ja tez przed porodem nic nie mialam, az sie zastanawialam czy w ogole karmic bede mogla, ale nie ma najmniejszego problemu, teraz to czasami zanim maly sie przyssa zaczyna leciec ;)
 
to dobrze, bo się bałam, jak ja sobie w tym szpitalu poradzę...Malutka będzie głodna, a ja będę bezradna, bo nie będę mogła dać jej jeść, a te piguły u mnie w szpitalu, to podobno z łaską raz na jakiś czas z łaską nakarmią maluszka-jak nie udowodnią kobiecie,że ma czym karmić...
 
a ja dzisiaj wizyta o 19.20.Nie spodziewam sie oczywiscie fajerwerków - raczej standardu - ooooooo tu jeszcze trochę do porodu... ech...

czy ten czop to moze wyłazić fragmentami? Dzisiaj znowu miałam glajde glutowtą na majtach ;)
 
reklama
Antares77 pisze:
czy ten czop to moze wyłazić fragmentami? Dzisiaj znowu miałam glajde glutowtą na majtach ;)
Nie wiem czy może ale mi wychodzi fragmentami :) tzn od wczoraj ni widu czopa :) ale wcześniej to wyłaził 3 dni pod rząd... taki sobie czop hehe.
Antares koniecznie dawaj znaka jak po wizycie. I trzymam kciuki za to żeby było odwrotnie niż piszesz :) i okaże się, że to już już
 
Do góry