reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pobaw się ze mną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A Jola uwielbia "samolocik": kładę ją sobie na piersiach, potem naśladując odgłos samolotu podnoszę do góry i kładę na moich zgiętych nogach, a potem ją delikatnie poruszam... jest w siódmym niebie ;-D
 
reklama
To co moje dziecko najbardziej lubi w zabawkach to metki.Im wieksza metka tym atrakcujniejsza zabawka obgryaza je bez przezrwy.Wiec nie musze pisac czym kieruje sie przy wyborze zabawki:-p
 
Befatka ja przy Zuzi miałam to samo, hehe:-D:-D Nie ważne jak fajna była zabawka, bo i tak metka była najważniejsza!;-):tak:
 
BabyBoom: Zabawki edukacyjne w zasięgu ręki

całkiem fajne :)
Już wiem, jaki będzie u nas kłopot - z wymyślaniem tego typu rzeczy będę miała zero problemu, bo nie chcąc wychodzić tu na jakąś chwalipiętę, ale zawsze miałam do tego talent - problemem będzie brak czasu jak pójdę do pracy :-:)-:)-(
Z drugiej strony w weekend moje dzieci nie będą się ze mną nudziły na pewno!
 
u nas też metki są najlepsze im większe tym lepsze do tego szeleszcząca paczka chusteczek:-D :-) a i uwielbia tańczyć muszę włączyć muzykę i na moich rękach podskakuje
 
Trochę z innej beczki - tym razem zabawy Filipka z rodzicami: Mały wstrzymuje powietrze aż robi się bordowy, po czym, jak już wszyscy podbiegają go ratować wypuszcza je z ryczącym śmiechem:baffled::baffled::baffled: Normalnie rewelka:crazy: Teraz już nikt nie biegnie, więc po prostu czeka aż wszyscy się zainteresują...
A zabawek swoich nie lubi, za to wszystko inne co nie służy do zabawy, nie jest bezpieczne, nie jest kolorowe i nie jest czyste - nadaje się do zabawy znakomicie:baffled::baffled::baffled:
 
siwonna ale cwaniak ten Wasz Filip!!!!No normalnie mnie powalił swoim sposobem na uwagę rodziców:-D:-D:-Dmój tylko ej woła:sorry2:a czesem wyjdzie mu gej... odpukać!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry